Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lana Del Rey Video games című...

Lana Del Rey Video games című számának a lényegét valaki össze tudná foglalni pár mondatban?

Figyelt kérdés
Valamennyire le tudom fordítani de úgy a lényeget nem tudom elmondani, egy sulis feladathoz kéne, ha valaki tud segíteni az jó lenne!

2019. nov. 11. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeim szerint pár évvel ezelőtt olvastam egy cikket, amiben Lana azt nyilatkozta a dalról, hogy két emberről szól igazából. Egy fiúról akivel jelenleg párkapcsolatban él, a másik pedig a volt barátja, akire még mindig gondol, és azt kívánja bárcsak másképp alakultak volna a dolgok. Azt mondta, hogy a verzék a barátjáról szólnak, a refrén pedig arról, hogy milyennek szerette volna megélni az előző kapcsolatát. A szövegből rájössz, hogy a mostani párjával kezdenek eléggé ellaposodni az érzelmek, és ha jobban figyelsz észreveszed, hogy kétféle birtokos alanyt használ mint "his" és "your". Ha így végigtekintesz a szövegen az egész értelmet nyer, mert annak ellenére, hogy most a barátjával van, minden amit tenni szeretne az előző kapcsolatában érzett szerelemhez köti még erősebben.

Bárcsak mi is kapnánk ilyen feladatot, remélem tudtam segíteni.

2019. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!