Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zene? "Blood on the...

Milyen zene? "Blood on the dance floor. I will prove your own, take my breath away, heeey! " Sötéthajú csaj énekli, régebbi, lassan lépkednek meg forognak és tapsikolnak a klipjében.

Figyelt kérdés

A "Blood on the dance floor" -rész többször is van egymás után közvetlenül.


A csajnak nagyon sötétbarna haja van, és hosszú,és így lófarokban lóg neki hátra. Sz'al össze van fogva. És nem biztos, de mintha piros, rövid, perdülős-szoknyás egyberuha lenne rajta. És nagyon sok ember van még körülötte , és tök egyszerű ilyen kis kedves, kellemes lépkedős koreográfiát járnak. Azt hiszem, a klipben a domináns szín az ilyen arany. Ilyen sárgás fényekkel vannak talán megvilágítva ott az emberek a táncparketten.


Úgy emlékeztem, hogy Blood on the dance floor a címe, de most hirtelen nem találtam. Nem a Jackson-os, az is jó, de ezt most csaj énekli.


Úgy emlékeztem , hogy valami Kate énekli, de lehet, hogy nem. Egyszer régebben valamikor volt benne egy reklámban is.


Előre is köszönöm.



2019. nov. 11. 20:04
 1/3 A kérdező kommentje:
És úgy emlékszem, hogy a csajnak valami 3 neve van. Mint pl Sarah Jessica Parkernek. Tehát hogy 3 névből áll a neve. Most beugrott, hogy minthogyha valami Sarah Berilles , vagy ilyesmi lenne a 3 nevéből kettő, de lehet, hogy nem , de talán.
2019. nov. 11. 20:09
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, a "DJ" szó is elhangzik benne.
2019. nov. 11. 20:10
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj!! Gyerekek!! Megvan!! xd

nem blood,hanem murder volt a szó:S :)


Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor!!!

Ezt kerestem!! :)

2019. nov. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!