Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tanuljak meg gitározni?...

Tanuljak meg gitározni? Mennyi ideig tart? Sőt, honnét tudjam azt, hogy nem csak elpocsékolom az időmet vele, utána megunom és a sarokba fog porosodni a gitárom?

Figyelt kérdés

ÉS ha rájövök hogy igen, hol lehet olyan oldalt találni ahol leirja hogy kell, és esetleg videókat is letölthetek?

17 f


Előre is kössz...

PS: csak hasznos válaszokat kérek, van tükröm amibe belenézhetek és szoktam is esténként...


2008. nov. 17. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Zenei előképzettséged van?
2008. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs...
2008. nov. 18. 10:55
 3/4 anonim válasza:

Hát, ha komolyan gondolod a dolgot, akkor menj el tanárhoz, ha nem, akkor nemtom... nekem egy könyvem van, abból tanulgatok, ha találsz olyan könyvet, akkor gondolom, rászánnád a pénz, egy rendes könyv árában van, ha meg megunod, akkor megunod, és abban a tudatban lesznek álmatlan északáid, hogy kidobtál egy adag pénzt gitárra :P

Szerintem egy könyv is megteszi, ha csak úgy hobbiból szeretnél játszain rajta, meg meg nagyobb terveid lennének vele, akkor meg a tanár. Sok szerencsét :D

2009. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretnénk 1 saját tapasztalatot mondani. Kb olyan 13-14 évesen vettem 1 klasszikus gitárt,ugyebár miért ne tanulnánk meg gitározni? Így külső szemlélőként valahogy nagyon egyszerűnek és könnyen tanulhatónak tűnt a gitározás. Ám később, amikor észrevettem, hogy semmi értelmes dallamot nem tudok kicsikarni a hangszeremből, elvette a kedvemet, és abbahagytam. Aztán később megint elkezdtem pengetni a húrokat, de akkor már sokkal nagyobb kapacitással törtem előre, és rájöttem, hogy ezt vagy csinálom, de akkor rengeteg gyakorlással, és tanulással, vagy hagyom abba az egészet. A Guitar Pro nevű programmal kezdtem letöltögetni pár egyszerű számot, és azokat gyakorolgattam. Egyre bonyolultabbat, és bonyolultabbat, és így folyamatosan volt kedvem hozzá. Fantaszikus érzés, hogy mostmár lehetőségem van olyan dalok eljátszására, amiket régen nem tudtam. Remélem tudtam valamennyit segíteni!
2010. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!