Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani zeneszerkeszt...

Tudnátok mondani zeneszerkesztő programokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni saját zenéket, metál műfajra gondoltam, a való életben dobolok, tehát azzal nem lesz probléma, viszont gitározni nem tudok, de majd megoldom, mert tudom, hogy a hangszerek milyen kapcsolatban szoktak lenni egymással, stb. Szóval a lényeg, kéne egy program, amiben tudok dob hangot felvenni, basszusgitárt, elektronikus gitárt, és kéne egy program amiben ezt össze tudom rakni. Valami olyan kéne, aminek nem olyan nagy a gépigénye, olyasmire gondoltam, mint a telefonos Walk Band, csak nekem gépre kéne egy ilyen. Ha fizetős az sem baj, sőt, jobban szeretek vásárolni eredeti programot, mint letölteni valami vírusos helyről. Maximum 10-15 ezret szánnék rá összesen.
2019. nov. 25. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát olyan program kéne amiben virtuális hangszereken tudok játszani, fel tudom venni a hangjukat, és utána ezt össze tudom vágni.
2019. nov. 25. 21:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Fl stúdió elég jo, de én sokszor mondjuk Sony Vegas 14-ben teszem össze a sávokat
2019. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

DAW programokban beépített MIDI sequencerekkel tudod triggerelni a virtuális hangszereket, nem kell felvenni őket, egy az egyben kiexportálhatod a megírt zenét... sőt, effektezheted, keverheted a hangsávokat. Igazából ezek virtuális stúdiók.

FL Studio, Ableton, Cubase, Pro Tools, ha bejön az analog világ akkor pedig Reason. (Kezdőknek az FL Studio-t szoktam ajánlani, nagyon felhasználóbarát a kezelőfelülete)

2019. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!