Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a szám cime? (nagyon...

Mi a szám cime? (nagyon fontos a leirás lent van) légyszi nézz be

Figyelt kérdés

Na szal az a problémám hogy nem tudom hogy mi a cime annak a számnak amit egy másik kérdező olyan 1-2 hónapon belül küldött ide mert em találom. a video a leirása: a youtube.com link volt beküldve és vmi olyasmi volt a kérdés idézem ahogy tudom: megőrít ez a csaj annyira megfogott az autoban ülő szemüveges csajsziról van szó....

na nekem eza szám kéne elég pörgös egy egzotikusabb lány énekel ey buliban vannak és a kocsiban ül a csaja részletekben és soda szemcsije van légyszi segitsetek linkekkel a youtube.com-rol avyg innen ha találtok olyan kérdés amiben hasonlo van köszi előre is pusszi:D


2010. júl. 19. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=LlMM_0c3jUE

Rool Deep feat. Jodie Connor -Good Times (févörit csak ezért ugrott be)

2010. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen életmentő vagy :D:DŁ ezer pussz
2010. júl. 19. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor ezekszerint egyre gondoltunk :)nagyon szívesen ha kéne még vmi ide írhatsz:

losties@mail.ru

2010. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!