Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok írni nekem zenéket?

Tudnátok írni nekem zenéket?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen kikötés, amit ti hallgattok, azt légyszi írjatok le :)

2019. dec. 3. 23:29
1 2 3
 12/22 anonim ***** válasza:
Frank Sinatra és Nat King Cole
2019. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Annyira fájt látni, hogy valaki Billie Eilish zenéit írta le. Erre lepontozták. Senki mást. Mi a baj a mai világgal? Ha neked nen tetszik, akkor hagyd figyelmen kívül. Ennyire egyszerű.


Egyébként:

Lose Control-MEDUZA, Becky Hill, Goodboys

Thank Me Later-Anna of the North

Slide Away-Miley Cyrus

La Di Da-Lennon Stella

Bring It All Back-S Club 7

Feel Special-TWICE

Hard Times-Paramore

Inside Out-ItaloBrothers

Dreamer-J090

Mindenkit elhagyunk-Bagdi Enikő

Blood//Water-grandson

Doo Wop(That Thing)-Ms.Lauryn Hill

Unwritten-Natasha Bedingfield

You Need To Calm Down-Taylor Swift

Upside Down-Paloma Faith

Better Than Love-Hayley Kiyoko

Wild & Wicked Wolrd-Hayley Kiyoko

Friday I'm In Love-The Cure

Hot Blooded-Foreigner

Time After Time-Cyndi Lauper

Activity Grrrl-Joan Jett & The Blackhearts

Love Shack-The B-52's

The Look-Roxette

Afraid-Anavae

One Of Us-ABBA

Neon Circus-Amber Run

Can't Stop-Red Hot Chili Peppers



Különbözőek, szóval jó szórakozást. Remélem tetszik majd valamelyik. :)

2020. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#14 Akkor ennyi erővel te is hagyd figyelmen kívül azokat, akiknek nem tetszenek Billie Eilish dalai, mert így te is ugyanúgy azokkal foglalkozol, akiket nem kedvelsz. Ennyire egyszerű.
2020. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

A 3-as volnék.


Ezt azthiszem benéztétek. Szerintem elég változatos a zenei izlésem, több zenekarban játszok több hangszeren, főleg rockot és bluest, nagy példaképeim Slash, SRV, Kotzen, B. B. King. De meghallgatok bármit, így pl Eilish kisasszony dalait is, kedvelem a munkásságát. Csak tudjátok ami nekem tetszik, a kérdezőnek nem biztos hogy fog, ezért írtam le a kedvenc számaimat tőle, mivel a kulcsszavaknál is ott van hogy őt kedveli.

Nem értem mire jó ez a gyűlölködés és lepontozás. Én hasznos választ adtam szerintem, vagy legalább igyekeztem. Aki meg azért válaszolt csak hogy engem méltasson, az legalább egy nótát odabiggyeszthetett volna a végére hogy haszna is legyen a válasznak.


De akkor itt egy lista az aktuális kedvenceimről hogy minden stílus kedvelői megtalálják a nekik valót:

Slash-Nothing to say

SRV-Cold shot

Lana Del Rey-Summertime Sadness

G Ras-Csak a zöld

Snoop Dogg & Wiz Khalifa-Young, Wild & Free

Paganini-Caprice no. 24

2020. jan. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%
#16 látom nagyon próbálod menteni a bőrödet, de akkor sem mosod le magadról, hogy egy olyan kislányt istenítesz ennyire, aki konkrétan semmi olyat nem tett le az asztalra, ami annyira világraszóló lenne. Van valamennyi hangja, de ez tényleg megér annyit, hogy ennyien nyalják a seggét? A zenét alá nem is ő csinálja, nem virtuóz, nem ért annyira a zenéhez, mint sokan mások, akik nincsenek közel sem így felkapva, mint ő. Valaki komolyan magyarázza már el, hogy mi akkora szám van ebben a csajban. De tényleg. Én erre rohadtul kíváncsi vagyok, mert eddig bárkit kérdeztem, senki nem tudott használható választ adni. A legviccesebb ebben az egészben talán az, hogy ilyenkor sokan a külsejével jönnek. A zene a kinézetről szól, vagy mi? xd Rohadt gáz gyerekek. Ha manapság tényleg elég annyi a hírnévhez, hogy van egy kis hangod és nem vagy a legcsúnyább, akkor esküszöm rohadt szomorú leszek. Azt hittem, hogy a zene a lélekről szól, nem az ilyen sekélyes dolgokról.
2020. jan. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Egyetlen számát sem szeretem (tehát nem hallgattam meg egynél többször), viszont aki egy kicsit is tiszteli, szereti, érti a zenét, az belátja, hogy igenis minőség az, amit csinál. Szép hangja van, jól énekel, és az alapok is egyediek, kicsit sem igénytelenek. A hype pedig azért van, mert ehhez társul a karaktere, amivel elég sokan tudnak azonosulni. (Viszont szerény véleményem szerint hiteltelen a viselkedése.)
2020. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2020. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18 "just close your eyes and create yourself a better life"


És ez 13 éves? Deep.

2020. febr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%

#19 Hát tényleg rohadt mély (nem az) , csak ezt is már száz ember elmondta száz féle képpen.

Ez nagyjából olyan, mintha most gyorsan újra felfedezném a gravitáviót, és ezért kapnék öt Nobel díjat.

2020. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!