Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » (Tényleg) elindíthatta az...

(Tényleg) elindíthatta az öngyilkosságokat a Szomorú Vasárnap című dal?

Figyelt kérdés
Én, személy szerint nem tudom elhinni, hogy ez a dal ösztökélt embereket öngyilkosságra...Az okokat mélyebben kéne keresni és nem ráfogni egy dalra...Nem?!
2008. nov. 18. 17:16
 1/10 anonim válasza:
92%
Valóban, az okokat mélyebben kellett volna keresniük, de könnyebb volt réfogni erre a szomorú dalra, mint megoldani a problémákat. Egyébként nekem ez a dal egy nagy kedvencem, és még semmi bajom sincs :).
2008. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Énis nagyon szeretem ezért kérdeztem..:)
2008. nov. 18. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Olvastam egy cikket, hogy a legtöbb öngyilkosság e szám hallgatása után történt, állítólag nem csak Magyarországon.
2008. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Én meghallgattam és még mindíg élek.Szerintem ez (is) csak egy legenda...
2008. nov. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is meghallgattam. De sírógörcsöt kaptam... nagyon durva szám... de öngyilkos nem leszek :P
2008. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
hát én nem bírtam végighallgatni... majdnem azon járt az eszem, hogy elég és végzek magammal... Még élek :D
2008. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Utánna néztem és ez csak egy kitalált mese!
2009. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A youtube-on láttam egyszer egy ilyen kis rövidke dokumentumfilmet arról, hogy miért is ennyire szomorú ez a dal, miért és milyen hatást vált ki az emberekben. Igazából a dallama tényleg nagyon nagyon lehangoló. Persze egy dal meghallgatásától senki nem lesz öngyilkos, viszont ha már alapból egy deprimált személyről van szó, annál megadhatja a végső lökést. Én azt gondolom, akik öngyilkosok lettek, nagy részük amúgy is megtette volna, ha nem ismeri ezt a dalt, ez csak az elhatározásukat erősítette meg, illetve mivel mind ugyan azt a dalt hallgatták, vagy hagyták hátra búcsúlevelükben a kottáját, így összekapcsolható volt a sok öngyilkosság.
2011. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és amúgy én ezt a dalt szinte naponta el szoktam énekelni mosogatás közben, és nagyon sokat hallgatom, de mivel alapból nincsenek öngyilkos gondolataim, így eszembe sem jutott ennek hatására bármit is tenni.
2011. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is bele hallgattam de nem bírtam végig.

Öngyilkos lettem. :(

2015. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!