Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ez a zene?

Mi lehet ez a zene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma hallottam youtube-on egy zenét, de sajnos nem tudom a cimét. Éppen egy videót néztem, amikor bejött egy hirdetés, ha jól emlékszem a Likee-Formerly LIKE video applikáció hirdetése volt. Ezalatt szólt ez a zene, nem sokra emlékszem belőle, csak arra, hogy nagyon megtetszett és, hogy volt benne olyan rész, mintha valami kórus énekelt volna, pop zenének tünt. Sajnos semmi információt nem találtam róla, azt a reklámot se találtam meg, semmit. :( Tudom, hogy nincs nagy esélye, hogy megtaláljam azt a számot, de azért gondoltam megkérdezem, hátha másnak is behozta/behozza a youtube majd ezt a reklámot és esetleg felismeri benne a zenét. Előre is köszönöm, ha valaki tud segiteni! :)

2019. dec. 18. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:

www.like.video/live/home/index?shortlink=6e748396&pid=marketingtracking&c=Youtuber&af_adset=TechnicalBoss

Ez volt a "zene" ?

2019. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!