Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok ahhoz h John...

Mit szóltok ahhoz h John Frusciante visszatér a Red Hot Chili Peppersbe?

Figyelt kérdés
Én speciel eléggé meglepődtem, mivel kb 2007 óta nem is nagyon lehetett látni sehol a médiába. Tökre kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog kinézni ilyen öregen.

2019. dec. 23. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy a zenekarban mondenki minimum 8 evvel oregebb nala?
2019. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Világos, de 30 valahány éves volt amikor kilépett, és most meg 50. Azért ez jelentős öregedés.
2019. dec. 23. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök neki, a kedvenc gitárosom. A csávó egy zseni, ahányszor szerepelt a zenekarban mindig szárnyaltak és amint kilépett, az RHCPből rögtön egy középszerű banda lett. Így van rá esély, hogy még legalább 1 jó albumot összefognak rakni mielőtt teljesen kiöregednének. Egyébként 10 éve lépett ki, azóta semmit nem változott külsőleg, láttam róla egy idén készült videót és egyáltalán nem öregedett meg.
2019. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megkerestem a videót. Tényleg nem öregedett sokat, de azért az orra meg a füle láthatóan nőtt, de nem vészes.
2019. dec. 24. 10:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg az is érdekes, h egyáltalán nem kezdett el őszülni. Pedig a környezetemben minden 50 es pasinak minimum szürke a haja. Meg pl Thurston Moor sem őszül, pedig ő már 60 felett jár.
2019. dec. 24. 10:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Örülök, az egyetlen olyan gitárosa a zenekarnak, akivel sikerült jó dolgokat is összehozniuk.


Thurston Moore meg hetvenöt évesen is úgy fog kinézni, mint egy negyenöt éves (ha már egyszer Sonic YOUTH).

2019. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rajta van megint a szeren és elfogyott a pénze az exfelesége meg követeli az asszonytartást. Csak ezért tér vissza. Kétlem hogy bármi maradandót alkotnának. Ki vannak égve teljesen.
2019. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Rajta van megint a szeren és elfogyott a pénze az exfelesége meg követeli az asszonytartást."


Úgy tudom, h nincs gyereke. És felesége sem volt soha.

2019. dec. 29. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nicole Turley-vel házasok voltak 4 évig. 2015-ben váltak el, havi 75 ezer dolláros asszonytartást ítéltek meg a nőcinek.
2019. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mit csinálsz? Asszonytartás? Van ilyen? Mi kell ahhoz, h valaki kapjon ilyet?
2019. dec. 31. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!