Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti honnan ismertek meg új...

Ti honnan ismertek meg új zenéket, előadókat?

Figyelt kérdés

2019. dec. 24. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A neten. Általában mikor a kedvencemet hallgatoma YouTube-on és meglátok valami új nevet oldalt, akkor ha szimpi a neve alapján (tudom, ez hülyeség), akkor meghhalgatom. Ha pedig tetszik, akkor meghallgatom máskor is. Vagy ha hallok valamilyen zenét egy filmben, vagy reklámban és tetszik, akkor megkeresem.
2019. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször egy általam jó ízlésűnek tartott embertől, de sokszor mondjuk Spotify ajánlja fel
2019. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a Gyakorin is sokat találtam, last.fm, hasonló zenei ízlésű ismerősöktől.
2019. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Reddit, különböző kritikai oldalak/youtube csatornák (Pitchfork, Needledrop)
2019. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A párom énekes és járunk fellépni, a rendezvényeken szoktunk találkozni új előadókkal.
2019. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Spotify chart

Illetve szoktam nezni youtuben a Billboard hot 100 listat minden heten

Es mivel rap es country hallgato vagyok a billboard hot rnb & rap es a hot country listat is szoktam hallgatni. Ezekrol folyamatosan ismerek meg uj szamokat.

Es ha van olyan baratod akivel hasonlo zeneket szerettek, akkor kuldhettek egymasnak is.

2019. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Spotify-ról.
2020. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sputnikmusic, Metal Archives, Last.fm, Spotify, Youtube, Gyakori + egyéb random oldalak. Ez pl nagyon klassz:

[link]

2020. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!