Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék zongorát gyakorolni...

Hol tudnék zongorát gyakorolni ha saját lakásomban nincs lehetőség?

Figyelt kérdés
Szeretnék a következő évben zongorát tanulni de sajnos a lakásban ahol élek nem lehet zongorázni.Nem tudjátok ilyen esetekben van lehetőség valahol használni?Esetleg intézményekben ahol van az intézmény tulajdonában zongora,pl művelődési házakban,stb?! Válaszokat köszönöm!

2019. dec. 26. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintetizátor, amit fülhallgatóra kötsz és azon hallgatod vissza magad.
2019. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen erről már hallottam.És ezen is lehet gyakorolni úgy,hogy a hagyományos zongorához értsek?! Mert én hagyományosan szeretnék zongorázni.
2019. dec. 26. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 88 billentyűset veszel, akkor igen.
2019. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utána nézek ennek köszönöm a választ! :)
2019. dec. 26. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megveszed a legbutább, kisérőautomatika és extra hangszínek nélküli digitális zongorát.

Szintetizátor nem feltétlenül jó, mert a billentyűi nem zongora-érzetűek. A digitális zondgorákban súlyozott, kalapácsmechanikás billentyűzet van, ami visszaadja a zongora-billentés érzetét. A jobbakban még a zengető pedál sem csak kétálapotú (le van / nincs lenyomva) hanem függ a zengetés a pedál lenyomásának mértékétől.

Ja, és olyat vegyél, amin van fejhallgató kimenet. Valaki itt futott bele egy túl olcsó Sencor zongorába, amin nem volt fejhallgató kimenet.

2019. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Ezt figyelembe veszem majd! Köszönöm! :) Bár megvallom őszintén ez olyan rossz,hogy egy mű kócerájon kell játszogatni mikor én nekem pont a valódi zongora a lényeg számomra. :(
2019. dec. 27. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a művházban van zongora. Ha beszélnék az ottani dolgozóval, biztos megengednék, hogy használjam. Esetleg te is végigjárhatnád a művelődési központokat
2019. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Eszembe van nekem is ez,végig fogom emailben kérdezni. :)
2019. dec. 29. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!