Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Western gitár kezdőnek?

Western gitár kezdőnek?

Figyelt kérdés
Első gitárom lenne es nem nagyon jön be se a basszus se latin gitár de azt mondjak a hozzá értők hogy a western gitár nagyon "durva" egy kezdő kezének és ezért el bizonytalanodtam mert azért egy spanyol gitáron eleg nehez pl popot mulatost jatszani

#vásárlás #gitár #gitár vélemény
2019. dec. 28. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy Hozzáértő nem mond olyat hogy "klasszikus jobb kezdésnek és a western nem jó" . Ez baromság. Felejtsük már ezt el... Mindig megirja valaki, de már nagyon idegesítő.


Kicsit túlgondolod ezt. Vegyél egy gitárt ami tetszik és elérhető áron van számodra aztán tanulj és játsz rajta. Ennyi. Majd az évek során kialakul benned, hogy milyenek gitár is illik hozzád aztán majd veszel egy olyat ha az első nem jött be. Hajrá!

2019. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez a Gitarozom pont com videos is azt mondta kezdőknek inkabb nylonos es emiatt elbizonytalanodtam
2019. dec. 28. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondom fogd a gitárt (amilyen tetszik) és játsz rajta
2019. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hallod addig neztem a gitarokat meg egyforma let mar a hangja
2019. dec. 28. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le, vegyél egy hangszert ha ez a lépés nem megy hagyd a fenébe
2019. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mojjo ***** válasza:
100%
A gitarozom.com a legrosszabb gitáros csatorna, amit csak találhatsz. Irtózatos nagy baromságokat mondogatnak ott. A gitározás meg pont nem arról szól, hogy legyünk puhapöscűek és ijedjünk meg, mert jajj valami fájni fog egy darabig.
2019. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mojjo ***** válasza:
100%

Tessék:

[link]


Komolyan mondom, nem is értem, mennyire kell mimózának lenni ahhoz, hogy valaki azon gondolkozzon, hogy melyik gitárfajta fogja kevésbé bántani a kis ujjacskáit... eszem eláll.

2019. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!