Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet valahogy egy gitárra...

Lehet valahogy egy gitárra vállpántot/hevedert tenni, amin nincs gyárilag ennek csatlakozó hely?

Figyelt kérdés
Tud valaki megoldást erre? Lyuk fúráson gondolkoztam, de félek hogy más hangja lesz.
2019. dec. 28. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó helyre fursz nem lesz baja, olyan helyre kell ahol vastag a fa (akusztijusnal a nyak és test csatlakozása pl).
2019. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne fúrd ki.

Létezik olyan heveder, ami egy karommal, vagy kampóval a hanglyukba akasztható. ilyesmi:

[link]

A heveder másik részét vagy a gitárfejhez kötheted, vagy körbe van kötve eleve.

Nem olyan jó, mint amin van hevederzár, de szükségmegoldásnak megteszi.

Ha nagyon akarod, hátulra szerelhetsz hevederzárt

[link]

például ilyet és ennek a facsavarjának elő lehet fúrni hátul, elöl én nem tenném, inkább rákötném oda, ahol a hangolókulcsok vannak.

2019. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is csak"hátulra" értettem. Oda kényelmesen lehet fúrni, én is úgy csináltam, mert fejhez nem volt kényelmes. De eddif az összes gitár amivel találkoztam volt elől gomb
2019. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!