Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan aki gyűjti a cd...

Van itt olyan aki gyűjti a cd - ket? Milyen zenéket? Hány darabból áll a gyüjtemény?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:
És hol veszitek? Ez is érdekelne.
2020. jan. 4. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:
A kedvenc előadóimét. Az egyiket maguk értékesítik, a másikat a kiadótól közvetlenül. Van egy CDm egy már megszűnt zenekartól, azt is a kiadótól vettem, egyet kaptam egy koncertjegy mellé ajándékba, egyet meg nyertem. És egyet személyesen az előadó adott dedikálva.
2020. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. 85 db CD-m van. A régebbi zenéket kedvelem: A Queen-től, Janis Joplintól, az Alphaville-től és Björktől megvan az összes stúdióalbum, de Depeche Mode is akad szép számmal. Vannak, akiktől inkább csak Greatest Hitseket veszek. Igazából amire szükségem van, azt már mind megvettem, ami pedig nem kapható, azokat a netről töltöm le. A ma is aktív zenekarok/előadók közül már csak Alphaville és Björk CD-ket veszek, amint megjelenik egy új album.
2020. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!