Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenével kapcsolatos...

Milyen zenével kapcsolatos üzletet lehetne nyitni, ami nem hangszerbolt?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zeneműbolt (kották), CD és hanglemezbolt.
2020. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rock/metálshop, azaz zenekaros cuccok, láncok, meg minden aminek köze van a rockershéghez
2020. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De vállalkozni csak úgy van értelme ha nagyon biztos terved van, és nagyon friss, kellő ötleted van
2020. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem zeneiparban nem nagyon lehet csak egy dologra támaszkodni... lehet egy főprofilod, pl. hanglemez adás-vétel, de szerintem a bakeliteknek még nincs akkora piaca magyarországon, hogy fenntartsa magát. Esetleg ha be tudsz szerezni exkluzív lemezeket, vagy drága lemezeket és meg tudod találni azokat a vevőket, akik nem sajnálják rá a rengeteg pénzt, de mellette akkor se árt, ha van valami B terv, pl. lemezjátszó alkatrészek árusítása, vagy ilyesmi... Még a nagyobb hangszerboltok is több lábon állnak, pl. stúdiót működtetnek, hangrendszereket/fényeket adnak bérbe rendezvényekhez, ilyesmi... szóval szerintem a zeneipar magyarországon nem egy stabil piac
2020. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Műkorcsolyapályát. Amíg Kodály Zoltán nem javasolta a műkorcsolya viláxövetségnek, hogy zenére ugráljanak a versenyzők, addig néma bénaság és a kések idegesítően karcos-sercegő hangja vette körül a szakmát.
2020. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!