Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt már valaki koncerten...

Volt már valaki koncerten Bécsben az Ernst Happel stadionba?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk oda koncertre álló jegyünk van kíváncsi lennék más véleményére aki volt már ott, hogy milyen a környezet lehet e bent venni vizet esetleg stb..:)
2020. jan. 6. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Voltam. Nem tudom mit mondhatnék róla, a stadionból kb semmit sem láttam, mert rögtön mentem az első sorba. :D Szaladni nem szabad (a biztonsági őrök nem engedik). Amúgy jól meg volt oldva, kint a stadion mellett volt minden. Rengeteg wc, mindenféle árus, merchet is kint lehetett venni, szóval minden ilyesmit el tudsz intézni még a stadionba lépés előtt. Az, hogy bent mit árulnak, arról fogalmam sincs. Viszont úgy emlékszem, hogy wc bent nincs. Legalább is én hiába kerestem, csak a kintieket találtam meg. A szervezés is full jó volt, profik az osztrákok, semmi probléma nem volt. Amúgy van egy pláza is konkrétan az aréna mellett, úgyhogy akár ott is tudsz ebédelni meg ilyenek.
2020. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!