Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet a zene címe? Régen...

Mi lehet a zene címe? Régen sokat hallgattam, de mostmàr nem tudom a címét. Próbálom érthetően leírni. (? )

Figyelt kérdés

Mi lehet ennek a zenének a címe?

Annyira emlékszem belőle, hogy szinfónikus pop stílusú volt, nagyon dallamos volt. Egyszer egy férfi a refrént nő énekelte, a videóklippben fekete ruhában voltak. Régebbi zene lehetett, remélem valaki tud segíteni, nagyon népszerű volt akkoriban mikor megjelent, annyit tudok mondani még róla, hogy angol nyelvű volt a zene.

Annyit még tudok róla mondani, hogy kicsit olyan volt a zenéje az orgonától, mintha templomi zene lenne, de így is modern pop volt. A zenés dallama ilyen volt: titiriritititiriri, énekelt a fèrfi egy sort rapesen, utánna egy visszatekerésre hasonló hang, utána a nő énekelt, nagyon ment a zene majd ehieieie majd titiriri... lehet hülyén írom le de próbálom érthetően leírni.



2020. jan. 6. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Magic affair:Omen ?
2020. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az. A videoklipben európai emberek voltak csak.
2020. jan. 6. 19:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy régen volt mikor hallotam, úgyhogy... bármi lehet.
2020. jan. 6. 20:02
 4/5 anonim válasza:

[link]

Ez talán?

2020. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2020. jan. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!