Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a videoklipnek a címe?

Mi ennek a videoklipnek a címe?

Figyelt kérdés

A videó azzal kezdődik, hogy egy fehér öltönyös, kicsit lelkészes beütésű, fehér ember becsenget egy házba, miközben valami magnóból ilyen rap-zenealap szól. Egy kisfiú nyitja ki és egy másik, fekete pasi kilép mögüle éselkezd rappelni a kisfiúnak, mire azt hiszem megjelenik a kisfiú anyukája és rájuk csapja az ajtót. Később olyan jelenet is van benne, hogy egy templomban ilyen ördögűzés szerű szertartást hajtanak végre embereken, aminek hatására azok elkezdenek azt hiszem táncolni.


Valamikor 2010 után láttam a tévében a klipet, talán 2012 körül és egy időben elég sokszor adták az MTV-n. És most eszembe jutott valamelyik nap, de nem tudok rájönni, mi volt a címe és annyira idegesít 😥


2020. jan. 9. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:
eltér, de lehet csalnak az emélkeid https://www.youtube.com/watch?v=WrkU56igkQ4
2020. jan. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem az, de azért köszönöm!
2020. jan. 9. 11:48
 3/6 anonim válasza:

Lehet, hogy elkéstem, de 100%, hogy ez az, és most büszke vagyok magamra. :D

[link]

2020. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az :DDD Köszönöm! ^^ Hogy találtad meg? :)
2020. jan. 19. 23:40
 5/6 anonim válasza:
Régen láttam tv-ben, meg hallgattam is, aztán most elfeledkeztem róla, mert nagyon más irányba hajlik már a zenei ízlésem. De ahogy leírtad, egyből beugrott. :D
2020. jan. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örök hálám 😁
2020. jan. 20. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!