Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nemrég írtam egy dalt, el is...

Nemrég írtam egy dalt, el is játszottam gitáron és felraktam ide. Dolgoztam rajta kicsit és újra felvettem. Klip is lett hozzá. Meghallgatnád?

Figyelt kérdés

youtu.be/QMhIQUgPiCM

Írd meg a véleményedet, ha van kedved. Azért fontos nekem ez mert még nem gondolom véglegesnek, de szeretném tudni mi a benyomásotok. Köszi :-)



2020. jan. 13. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
:)
2020. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maradhat így is. Nagyon természetes hatása van.
2020. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően tetszik, vagy pontosabban bele tudok látni egy jó dalt, de pár helyen átírnám a szöveget.


Az hogy nincs benne dob, azt megtartanám. A gitártéma alapvetően tök jó, nem is a hangokon változtatnék, csak a dinamikán, mert néhol átmegy ilyen iskolás-zoránozásba. És elektromos gitárral venném fel újra. De most így kapásból nem tudom h milyen effekteket használnék.


Vennék fel basszust is, nyaki hangszedővel tompán, búgósan. De nem állna természetesen túl sok hangból.


Most eszembe is jutott egy ilyen "egyszálgitáros" szám, ahol 2:39 perctől van egy "kiállás", ahol nincs ének, hanem van egy minimál gitárszóló, ami tökre illik a szám hangulatához. A tiedbe is el tudnék képzelni vmi hasonlót.


https://www.youtube.com/watch?v=nAdI3qoQ5xU


Hirtelen ennyi jutott eszembe. A hangszíned kva jó.

Nekem első sorban a szöveg nem tetszik itt-ott. A zene akár maradhatna így is, mert elég jól meg van csinálva. Meg én alapvetően szeretem a Lo-fi-t.

2020. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó :) Köszi, hogy ilyen alaposan megírtad a véleményedet és az ötletekért is hálás vagyok. Tök jó a dal amit belinkeltél.

A válaszaidból úgy érzem, hozzáértő vagy, esetleg Te is zenélsz vagy írsz zenét?

2020. jan. 14. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Hozzáértő annyira nem vagyok... Még csak tanulom. Kisgyerek korom óta gitározok, viszont volt több kihagyásom közben. Inkább zenerajongó vagyok, és a zeneírásom is ehhez kötődik. Rengeteg műfajt szeretek, és mindig ami éppen akkor a legjobban érdekelt, azt megpróbáltam lemásolni. Vagy hát, vmi hasonlót csinálni.


Énekelni viszont sajnos nem tudok. Egyszer megpróbáltam, de elég szr érzés volt visszahallgatni, úgyhogy inkább hanyagoltam.

2020. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó.
2020. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Most kicsit félre tettem ezt a dalt, meg a gitárt is, de majd hamarosan folytatom a dalok csiszolgatását. És újak is lesznek.
2020. ápr. 25. 13:02
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is tetszik, a hangszíned nagyon illik ehhez a stílushoz. Mióta énekelsz és szerzel dalokat?
2022. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!