Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tanuljak meg énekelni?

Hogy tanuljak meg énekelni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem gitározni, és gondoltam ezzel együtt nekikezdek énekelni is. Mindkettőt otthon szeretném tanulni. Az énekléssel kapcsolatban, csak egy nagyon alap szintre szeretnék eljutni, hogyha pl tábortűz melett gitározok, valamit énekelni is tudjak hozzá, és ne hangozzon olyan szarul :D. Vannak valamilyen oldalak / youtube csatornák / ingyenes tanfolyamok erre?

2020. jan. 16. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Az éneklés nem olyan, amit meg lehet otthon tanulni. Tanár kell hozzá, aki a helyes technikára megtanít, mert ha csak egy kicsit is rosszul csinálod, nem lesz jó és be is rekedhetsz tőle.
2020. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ráadásul ha valamit az elején elszúrsz, szt tanárral is nagyon nehéz lesz utána kijavítani
2020. jan. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a homlokodban érzed a rezgést és ettől befajdul a fejed akkor jól csinálod. :)


Amúgy alapból tudsz énekelni? Úgy értem hogy az megy hogy halljad hogy hamis vagy?


Ez olyan hogy vagy megy valakinek alapból mert vérébem van, így születik vagy totál nincs tehetsége hozzá ezért tanár kell neki hogy megmutassa hogy kell.

2020. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért van az 1-es és a 2-es ennyire lepontozva? Teljesen igaz dolgokat írtak, sőt, ha kontrollálatlanul üvöltözöl meg terheled a hangszalagokat, egy szép hangszálpolipot is összeszedhetsz!
2020. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozta le őket, én hiszek nektek. Csak sajnos énektanárhoz nem megyek, és legalább egy kicsit, tényleg minimálisan szeretnék a gitár mellé énekelgetni. Mintha a szöveget mondanám, csak kicsit jobb hangja legyen. Biztos van valami...
2020. febr. 4. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ajánlom a skálákat. Tele van velük a YouTube. Ha értesz angolul, akkor látogasd meg Dr. Dan csatornáját. Remekül magyaráz.
2020. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!