Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a neve? Nem jut az eszembe

Mi a neve? Nem jut az eszembe

Figyelt kérdés

Egy fiatal zeneszerző csávó, színesbőrű, Amerikából jött haza kb 10 éve. A Bereczki is dolgozott vele és ha nem tudom rosszul akkor a hangokba zárva című számra ő írt szöveget a Bereczkinek.

Egyszer az egyik tehetségkutatón is indult, de hamar kiesett.

Tudja valaki kire gondolok?



2020. jan. 22. 14:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Hallottam már magyarul is nyilatkozni, folyékonyan beszél magyarul. Úgy emlékszem félig magyar.
2020. jan. 22. 14:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem most "Mushu" Palmer Izsák jutott eszembe, Ő indult a The Voiceban, meg a Rising Starban is talán...


Neki van a producer testvére Johnny K. Palmer. ő sok magyar előadónak szerzett dalokat.


De Bereczki azt szokta viszont hangoztatni, hogy a Hangokba Zárva szövegét a (volt) felesége írta...


Viszont a zene meg eredetileg Josh Groban February Song C. száma...


Érdekes, hogy szóba jön, mert pont egy tegnapi kérdésnél linkeltem pár dalát, meg előbb egy másik kérdésnél is felmerült a neve.

És az amcsi Rising Starban pont Ő volt a műsorvezető...


Szóval talán erre a Mushu srácra gondoltál, vagy a testvérére.


Ha nem, akkor írd le és még gondolkodom.

2020. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor még ott van András Kállay-Saunders is, aki félvér, de Ő szerintem nem annyira zeneszerző.
2020. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen köszi a Johnny K. Palmer az.

A hangikba zárva szövegét a Dóri rendelte meg neki, de nem a Dóri írta.

Ezer hála a válaszért!!!

2020. jan. 22. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nah, örülök hogy segítettem! :)
2020. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!