Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jelenleg nektek ki a kedvenc...

Jelenleg nektek ki a kedvenc dj-tek?

Figyelt kérdés

Ki az a számotokra aki 1-2 évre vissza menőleg fejlődött, s ki az aki nem vagy rosdzabb lett. Nekem ezek a kedvenceim!

1. Bassjackers

2. KSHMR

3. Hardwell (Tudom már nem turnézik)

4. Nicky Romero

5. Deorro

6. DVBBS

7. Vinai

8. David Guetta

9. Tiesto

10. Swedish House Mafia

10+1. Makj

10+2. R3hab


Szerintem pl Quintino, W&W roszabbak lettek mint pl 1-2 éve meg dimitriék is!



2020. jan. 23. 14:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Viszont szerintem tujamo fejlődött, szerintem idén hívni fogják, tomprrowlandra! Na meg én még tjr, martin garrix, apashe zenéit is szeretem!
2020. jan. 23. 14:28
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja és laidack luke, ummet ozcan, marsmhmello ki ne maradjon ők is nagyon jók, meg timmy trumpet se olyan rossz!
2020. jan. 23. 14:36
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Aphex Twin, Squarepusher,Astrix,Astral Projection
2020. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
DJ Bobo
2020. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Dévényi Tibor, a Lemezlovas.



https://www.youtube.com/watch?v=avbi1r75gT8

2020. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
David Guetta nagyon jó, viszont Martin Garrix is fiatal kora ellenére elég sikeres és szerintem egyre jobb zenéket csinál
2020. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Deadmau5, Noisia, Pendulum
2020. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csúcsok az EDM-ben a 2011-14-es évek voltak, csak néhány máig nagy kedvencet megemlítve : Spaceman, Mammoth, Toulouse, She Wolf, The Code, Tsunami, Vicious.

Ezután kicsit változott az izlésem mára már mondhatni az underground, kevésbé populárisabb vonalból szoktam szemezgetni dalokat. Itt is van néhány kedvenc előadóm:


KLOUD

LICK

Hex Cougar

RL Grime

1788-L

Black Tiger Sex Machine

Code:Pandorum

k?d


LXST CXNTURY

SKELER.

Izzamuzzic


Apashe

TroyBoi


JOYRIDE

Malaa

Fisher

ZHU


Csak mellékesen ez csak a töredéke azoknak akiket hallgatok, és még imádom a trapmetált és a lofi-t is 😃. Akit érdekel szívesen bedobom a soundcloud-om link-jét.

2020. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ok nekem is eszembe jutott pár dj akik még jók. Pl Vini Vici, Afrojack, Jay Hardway, Fedde Le Grand, Don Diablo, Lucas and Steve, Blassterjaxx, Illunium, YVes V, Headhunters, Diplo, Calvin Harris.

A trapmetált én is szeretem, na meg hip hop prómoterek közűl nekem. Snoop Dog, Wiz Khalifa, Pont Malone, Eminem, Drake, Kendrick Lamar.


Akiket írtatok előadókat legtöbbjüket nem ismerem! Martin Garrixnál nem számít, hogy hány éves. Tőle elvileg a kora miatt többet várnának. Nem a kora miatt, de én is úgy gondolom, hogy azért tudna még fejlődni. Pl szerintem Hardwell, Nicky Romero sokkal jobban ki maxolták magukat, mint Garrix!

2020. jan. 23. 19:40
 10/19 anonim ***** válasza:
Te jó ég valaki itt rajtam kívül hallgat 1788-l-t, el sem hiszem!
2020. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!