Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A híres dj-k miért csak...

A híres dj-k miért csak hollandok, belgák és franciák?

Figyelt kérdés
Komolyan azért mert Tiesto találta fel az edm-et? És ő ugye Holland Guetta meg Francia. Szerintem Armin Van Buuren sokkal magasabb szinten van mint ók ketten. Én holland, belga, francia dj-k közűl csak Armint, Quintinot, Nicky Romerot, Diplo, Calvin Harris, Bassjackers, Afrojackot W&W-t szeretem. Innen is legjobban quintinot adom Csak sajna még soha nem volt Magyarországon fellépni. Hívják már egyszer Szigetre ne csak mindig Garrixot hívják már masodjára. Aki indokolatlanul van a top 100 mag-ba az első helyen, na like mikeéket meg pláne nem értem mit keresnek az első helyen. Mert a zenéiket meg persze R3hab, Blassterjaxx zenéit meg hallom elszomorodok olyan rossz. Meg ezek csak a pénzért csinálják, pl r3hab a 2019-es east festről, elment csak mert esett az eső. Közbe meg elázott ugyanúgy a nép... Oda kshmr kéne 2.nak jöhetne makj vagy deorro 3. meg mondjuk timmy trumpet vagy vinai. Érdekes még melettük tjr, tujamo, marsmhello is jobban nyomják szerintem legtöbb holland dj-nél. És szerintem a stadiumX is van olyan jó mint legtöbb holland mégsem olyan ismert sajna! A legenda az pedig mindig avicii marad!

2020. jan. 27. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Van egy rakás amcsi, brit, kanadai stb.

2. Kit érdekel egy hülye szavazás, akinek van egy kis esze az magasról tesz rá hogy ki hányadik és azt hallgat amit akar.

3. Máskor légyszíves jobban fogalmazd meg a kérdéseidet, mert ez így szinte csak panaszkodás hogy miért nem azok a leghíresebbek meg azokat hívják a Szigetre akiket te szeretsz.

2020. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak azok.
2020. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem panaszkodom csak nem értem Quintino miért nem volt még sosem ebben az országban? Úgy tudom Afro is csak 1x volt, tavaly szinen. És engem csak annyiból érdekel a top 100 mag, szavazás hogy nem értem meg azt, hogy az emberek nagy része miért pont olyan dj-ket szeret. Akiknek nincs semmi egyedi stílussa, a top 3 helyezésen vannak pont olyan emberek! Dehát ők tudják. Hardwell volt az egyetlen olyan nem rég aki jogosan bírtokólta az első helyet, de ő abba hagyta. Kitudja meddig!
2020. jan. 27. 21:43
 4/5 anonim válasza:
Quintino igen is volt már nálunk! Pl 2015 sziget vagy balaton sound nem tudom pontosan. De lényeg, hogy Quintino és Hardwell régen 2017 és előtte voltak jók! Azzal egyet értek, hogy Avicii mindig is legenda marad és az is oké, hogy Armin Van Buuren jó. De szerintem azért Tiesto, Guetta több mindent tettek le az asztalra! És az igazi legenda Tiesto fog lenni mindig is! Viszont az, hogy Dimitri Vegas& Like Mike zenéire azt mondod, hogy szerinted xar. Az már abszurd mivel, hogy Bassjackers, W&W is félig ugyanazokat a zenéket nyomja! Csak Dimitriék sokkal jobban keverik őket. Ha elmennél egyszer a bulijukra akkor meg változna a véleményed. Mert Dimitri Vegas & Like Mike, Oliver Heldens, Calvin Harris sokkal magasabb szinten mozognak. Mint az általad kedvelt dj-k, konkrétan összehasonlíthatattlanúl! De még mindig Dimitriék viszik a prímet igaz tudtommal nem ők írják a zenéjüket és kicsit csaltak. De úgyis ők lettek volna az elsők. Innen pedig csak Like Mike-ék és W&W belgák. Pl rengeteg német, kanadai és Amerikai dj van. Avicii, SHM, Alesso meg svédek, dánok! Abban sem értek egyett, hogy r3hab, Blassterjaxx rosszak. Blaster gyakorlatilag Bassjackers fejletebb és jobban dolgozó változata. Néha kicsit eltérő de kreatív zenei stílussal. R3hab stílusa is más és jó. Viszont Timmy Trumpet, Tjr, Makj, Marshmello, Borgeous, Deorro, Dvbbs, Borgore, Skrillex, Dj snake, vinai szerintem nagyon jók főleg, hogy én dubsteppes vagyok. Viszont nekem Dimitri Vegas Like Mike, Martin Garrix, KSHMR, Diplo, Calvin Harris a top 5 +2 az pedig Blassterjaxx és Lost Frekvenciák! És igen azért hollandok és franciák mert ők találták fel az edm-et. De egyre több országból futnak be egyre jobban! Pl Tujamo idén szerintem. ott lesz tomorrowlandon és szerintem stadium is be kerűlhet a top 20-ba pár éven belűl ha így folytattja!
2020. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Marshmello például amerikai
2021. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!