Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Limp Bizkit-et jó zenekarnak...

Roadkill kérdése:

A Limp Bizkit-et jó zenekarnak tartjátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Én nagyon szeretem őket,de ha belegondolok ő nekik sincsen olyan értelmes dalszövegük.Nem bántani akarom én a Limp-et.Imádom őket meg a zenéjüket.Na de mindegy is :D Csak azt szeretném kérdezni hogy ti hogy vélekettek a Limp Bizkit-ről a mai világban?Szeretitek?Ha igen miért?Ha nem miért? :D Előre is köszönöm a válaszokat. 21\F

2020. jan. 28. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon jó egyvelege a hip-hop és a rock-metál műfajnak, jól eltalált ritmusokkal és váltásokkal. Jó powerfull zenéket készítettek. Én ezért szeretem. Szövegre nem szoktam figyelni mert, mert nem érdekel...azonban jól működik a nagy egészet figyelembe véve.


Nagyon kár, hogy manapság nincs hasonló Új előadó. Régen még a papa roach volt ilyen.

A hollywood undead próbálkozott, de az nekem nagyon mellé ment.De nyilván nem nekem kell megfelelniük. :D

2020. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nagyon eltalálták a hip-hop és a rock műfaját.Én is azért hallgatom inkább mert odab*sz :D Feltölt és pörget.A szövegek is olyanok leginkább :D Csak igen ez a baj hogy nincs már olyan zenekar se olyan mint Linkin Park se olyan mint a Korn :( Na de még lehet :)
2020. jan. 28. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen imádom őket :D nagyon jó a hangzásuk és barmikor megtudok tőlük hallgatni egy-két szamot
2020. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na én is így vagyok velük :D
2020. jan. 31. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon rappes, de biztos tudnak valamit
2021. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MolotovPunk ***** válasza:
Régebben sokat hallgattam őket,kb 10 évvel ezelőtt,viszont manapság már nem annyira jók,mint valaha voltak.Régebbi dalaik fogtak meg engem igazán.Új dalaik között szerintem már nincs jó.Sajnos nagyon lecsengett manapság a Nu Metal stílus.Nem is hallgatják már túl sokan azt az irányzatot,mivel utóbbi 10-15 évben nem volt újabb utánpótlása zenekarokban.
2021. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így 30-on túl még ma is hallgatom őket. Nekem már a Gold Cobra is tetszik, pedig először utáltam. A legjobb albumuk egyértelműen a Chocolate Starfish.

Annak már külön örülök, hogy kezd visszajönni a nu metal, igaz, más műfajokkal keverve. Pl. elég sok Infected Rain-t hallgatok.


„Ha igen miért?Ha nem miért? :D”


mert a metalt szeretem, viszont a rap önmagában nekem sokszor unalmas, így a kettő keveréke pont jó. Ráadásul a Limp Bizkit jóval könnyedebb, mint mondjuk egy Linkin Park, szívesen hallgatom háttérzajként is autóban.

Ezen kívül imádom az erőteljes basszert és Wes Borland riffjeit.

2021. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!