Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csináljak a megírt szövege...

Mit csináljak a megírt szövegekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az utóbbi időben rengeteg zenét írok, amelyek az ismerőseim szerint nagyon jók. Nem tudom mit kezdjek velük, mert sjanos énekelni nem tudok, gitáron alig 2 hónapja játszok, és zongorát 1 éve otthagytam (2 évet jártam).

Mit kezdjek a szövegekkel?

Hogy tudok egy szöveghez hozzá passzoló zenét írni?

Otthon hogy tanulhatok meg alap szinten énekelni, tanár nélkül?



2020. febr. 4. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ilyen tehetséges lennék, elküldeném a szövegeket olyan együtteseknek, akiket szívesen hallgatok, akiknek a stílusához illik a dal. Aztán ha bejön valakinek abból együttműködés alakulhat ki és karriert futhatsz be szövegíróként.

A zenetanulásos megközelítéshez nem tudok hozzászólni.

2020. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egész jó ötlet, ment a zöld pacsi :)
2020. febr. 4. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanár nélkül sehogy. De ha zenélni tudsz, odaadhatod a dalokat egy énekesnek, aki szívesen előadja. Így te játszod a zenét, az énekes meg énekel. Ilyen egyszerű. Tudok is segíteni, személyesen ismerek több énekest is akik fellépnek, az egyik talán elvállalja, hogy színpadra viszi a dalaid.
2020. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tedd be a fiókba, jókat nevetsz majd 30 év múlva.
2020. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mért, te nevetsz a 90-es évek zenéin, vagy mi?
2020. febr. 5. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán ő nem, de én mostanában elég sokat :)
2020. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés -_-
2020. febr. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!