Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti nektek kik a kedvenc...

Ti nektek kik a kedvenc rap/trap előadóitok?

Figyelt kérdés

Nekem ha a magyarokat nézzük akkor Sub Bass Monster, Tkyd, DSP, Ketiozszerintem innen ők az igazi rapperek. Persze kűlfőldiekhez mérve gyengék.

De még őket is szeretem Dé:nash, Belga, Mr Busta, Aza, Killakikit, Lmen Prala, Krúbi, Curtis Missh, GWM, Majka, Myke Mycanic, Geddó, Geddó és Mykeval már dumáltam is. Ak26 is jó de ők inkább régen voltak jók. Prala és Geddó pedig nagyon nagy trapperek imádom őket.


Kűlfőldről nézve pedig. 2Pac, Wiz Khalifa, NF, 6ix9ine, Drake, Eazy-E fan vagyok. Na ők tényleg azok az igazi nagy betűs rapperek!


De jók még ők is: Eminem, Kendrick Lamar, Kanye West, Post Malone, 50Cent, Snoop Dog, Canibus, Common, DMX, Guru, Royce Da 5,9, Scarface



2020. febr. 10. 22:09
 1/8 A kérdező kommentje:
És azt kifelejettem, hogy valaki írhatna nekem jó trap-metál előadókat. Magyarokat és kűlfőldieket is mert imádom a műfajt. De nem. ismerek nagyon előadokat!
2020. febr. 10. 22:11
 2/8 A kérdező kommentje:
Lil Pump is jó, ő ki maradt!
2020. febr. 10. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Denzel Curry, Kanye West, Kendrick Lamar, Danny Brown, Freddie Gibbs, Gucci Mane, Brockhampton, Vince Staples, J.Cole, Pusha T


Magyarokat már nem hallgatok de akik régen bejöttek azok NKS, Káva

2020. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aktuális kedvenceim Aesop Rock és MF DOOM, az utóbbi hónapokban más előadókat nem igazán hallgattam a műfajon belül.
2020. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én főként magyar rappet hallgatok

Kedvencek:

Tkyd, Siska, Barbárfivérek, DSP, Sub Bass, NKS, Killakikitt, Mikke Mykanic, Giaj, Essemm, Phat

2020. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én Gansxta Zolee-t szoktam hallgatni
2020. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Capital Bra, Samra, UFO361 ;)
2020. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eminem
2022. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!