Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dimitri Vegas & Like Mike...

Dimitri Vegas & Like Mike milyen csalások árán is kerűl mindig a dj mag első helyezetére?

Figyelt kérdés

Nos az igazság az, hogy nagyon szeretem a srácokat és a zenéket is amiket csinálnak! De olyan sztorit halottam, hogy 2015 tomorrowlandjén. Ipadot osztogattak ingyen embereknek azért, ha cserében rájuk zavaznak! És van az a pletyka, hogy minden évben több féle csalást hajtanak végre! Kíváncsi lennék miket csinálnak az első helyezés miatt mostanában. De már az is egy nagy csalás volt szerintem a részükről, hogy a top 10-be kerűltek + ugye az ipades dolguk. Meg még utána a többi. És 2017 és 19-es tomorowon ott voltam. mind2 alkalommal csak 1 hétvége volt. week 1 akkor, 2019-ben W2. Idén mind 2 hétvégére menni akarok csak oda ugye kell a pénz. És 2017-ben nagyon jó bulit csaptak, tavaly viszont nagyot csalódtam akkor zavaztam is rájuk! Steve Aokival együtt már jók voltak, de magukban tavaly nem! De szerintem 2013-2014-ben voltak a legjobbak. Bár már akkor sem volt zene amit ők maguk csináltak volna. Utána még jobban ki lehet jelenteni, hogy sehol semmi. Csak jó üzletemberek és kész. Mégis kik vannak még fennt azon a listán csalások árán? Én idén rájuk fogok zavazni szerintem: Blassterjaxx, Tiesto, Timmy Trumpet, Vinai, Eric Prydz

Ők a zenei stílusuk miatt a kedvenceim. Kedvencem innen is Blaster. De Ericnek, timmynek is meg van az egyedi zenei stílje!

De még esélyes: Martin Garrix, Steve Aoki, Bassjackers, W&W, The Chainsmokers, Armin Van Buuren, Borgerous, Calvin Harris, Alesso, Da Tweekaz, Laidback Luke StadiumX, R3hab, Headhunterz, Mike Willuams, Quintino is. Mert látok bennük idén fejlődési lehetőséget

De nekem még mindig olyan dj-k hiányoznak a legjobban akik már nem. zenélnek..

Hardwell, Jack U (ugye zenélnek skrillex és diplo de külön az a stílus nagyon bejött amit együtt nyomtak!) Avicii [Ő meg elhunyt :( ]

És ők tudtommal soha nem csaltak. Pl Hardwell egyedűl érte el azt a szintet amit soha senki, még Tiesto sem. És remélhetőleg azért vonúlt vissza mert még tovább akarja magát túrbózni!



2020. febr. 18. 22:08
 1/4 anonim válasza:

Nem vagyok tisztában azzal, hogy miként csaltak még. De az Ipados dolog nélkűl is övéké lenne az 1.hely! Az lehet, hogy 2015-ben nem győztek volna. És én a 2018-as tomorrowlandon voltam! Jobban játszottak mint kb bárki Tiesto, Afrojack teszi mindig magát oda hasonlóan. De a zenék amiket gyártanak azzal felülmúlják őket is és Martin Garrix, Armin van Buuren, David Guetta, Calvin Harris, Hardwellt is mindenkit a dj magból. Na jó talán Calvin Harris hasonló szintű. De az tény, hogy sok számukat velük csinálták túlnyomó részt: W&W, Quntino, Bassjackers


A Jack Ü nekem is nagyon bejött. De viszont Diplo barátunk is egy csaló tudtommal. A Dubteppesebb dj-ket: Marshmello, Dj Snake, Borgore, DVBBS, Skrillex, Borgeous

Meg eleve az én világom!

2020. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja és azt tudom, hogy 2019 tomorrowlandjén nem voltak olyan jók. De az újj számok amiket kiadtak azok jók. És Strand Fesztiválon ott voltak és ott viszont jól nyomták ahhoz képest, hogy kis fesztivál!
2020. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát a Dimitri Vegasék, Alan Walker meg Quintinonak egyébként ghostproducer írja a zenéit, ők csak az arcukat adják.


Egyébként akik tényleg jók, azok Hardwell, Martin Garrix, Tiesto, Kshmr, Headhunterz, D-Block&S-Te-Fan és Armin van Buuren.


Hardwell, Tiesto és Kshmr is ghostproducerkednek, példaként nevezném itt a Revealed Recordsot, ahol szinte az összes számnak Hardwell hangzása van, vagy például a Tsunamit Kshmr írta másoknak, Tiesto meg majdnem az összes zenét, ami Spinninen van.


Arminnak jó mixműsora van, ami jobb mint amik hazánkban játszanak a rádió 1-en.


Heady és a Dbstf pedig a hardstyle szcéna legjobb dj-i, ők jobb zenét gyártanak mint mondjuk a Dimitri Vegas, vagy a Quintino.


Az én tízes listám egyébként:

1. Martin Garrix

2. Kshmr

3. Armin van Buuren

4. Tiesto

5. Hardwell

6. Headhunterz

7. Blasterjaxx

8. D-Block&S-Te-Fan

9. Mike Williams

10. Sub Zero Project

2020. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Quntinotól a baldadig jött be nagyon. Viszont Alan Walker szerintem is szar.


Olyan stílusú jó dj-t/zenéket nem tudna írni valaki. Akinek olyasmi stílusa van mint Yellow Claw, Wolfpacknak meg ugye Jack U-nak?


Ugye pár ilyesmi száma van Tiestonak, bassjackersnek. De még érdekelnének ilyen zenék. Ez a jó pőrgős de mégsem dubsteppes zene!

2020. ápr. 4. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!