Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Manapság, hogy lehet valaki...

Manapság, hogy lehet valaki egyedi?

Figyelt kérdés
Szerintem a mai világban már elég nehéz egy énekesnek egyedinek lennie, már mindenféle stílust kitaláltak, mindenféle énekes is van, szóval ja, egyedinek lenni már nem igazán lehet. Mostmár csak stílusokat keverhetsz össze max., de az meg nem feltétlenül jó.

2020. febr. 26. 04:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hívom egyedinek aki a saját stílusából építkezik. Az hiteles, ellenben azzal aki másokat másol
2020. febr. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Dehát pont ezaz, hogy manapság már nem nagyon lehet stílusod, mert már mindent kitaláltak, ha megpróbálsz egy saját stílust kitalálni, akkor valószínűleg fogsz találni egy olyat, aki már kitalált egy olyat, vagy legalábbis egy nagyon hasonlót és akkor rögtön rádmondják, hogy miért másolod xyz-t, stb.
2020. febr. 26. 07:20
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak akkor lehetsz egyedi, ha nem majmolsz mást.
2020. febr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg az egyediséget eszetlenmód túlértékelik. Rengetegen bármi áron egyediek akarnak lenni, ahelyett hogy jók lennének abban amit csinálnak vagy ahogyan prezentálják magukat. Ennyek következményeként pedig rengeteg a "freak show", ami/aki semmi értéket nem tud felmutatni azon túl, hogy "más, mint a többi".
2020. febr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szerintem ennyire nem nehéz egyedinek lenni. Az hogy valamennyire hasonlítasz másokhoz az természetes. Mindenkinek vannak olyan előadók, akik hatnak a munkásságára. Ezzel semmi probléma nincsen. El lehet különíteni azt aki tényleg csak majmolja a másikat, és azt aki visz az adott stílusba valami új színt, valami sajátot.


Illetve az is igaz hogy önmagában az egyediség nem érték, ha nem párosul bizonyos minőséggel. Kifejezetten hátrány is lehet az, ha valakinek van egy nagyon jól definiált, szűk stílusa amiből nem igazán tud kilépni és lényegében ugyanazokat az albumokat csinálja meg újra meg újra. Akkor már sokkal jobb hogyha próbál valaki újítani, mindig egy kicsit más stílusú zenét csinálni, és nyilván ebben benne van az is hogy hatással lesznek rá mások.

2020. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!