Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ha valaki egy...

Szerintetek ha valaki egy Avenged Sevenfold tributot tolna mennyire lenne sikeres? Komolyan foglalkoztat ez a kérdés most engem, mert Syn a példaképem és nagyon gondolkodom, hogy összeállítsak egy bandát tribut zenekarként.

Figyelt kérdés
Maga a zenekar egy megtestesült álom, ennél jobb zenéket a világon nem lehetne csinálni szerintem, bár Rev nélkül nem lesz soha olyan a zenekar mint volt, de remélem a jövőben is sokat fogok még róluk hallani.
2010. júl. 24. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen értelemben ,,tribut" ?

Egyébként szeretem őket.

2010. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan értelemben, hogy az ő számaikat játszanánk.
2010. júl. 24. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem itt Magyarországon nem lenne nagy sikeretek.

Inkább játszatot hasonló stílusban ne "tribute-oljatok".

2010. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg nincsenek saját számaitok, ellehettek az ő számaikkal de amint lehet írjatok sajátokat. Lehet hasonló stílusban de rakjatok bele valamit ami csak a tietek.

Egy tribut zenekar szerintem már csak azért sem a legjobb választás, mert ha valaki A7X számokat akar hallgatni akkor az általában az eredeti szerzőtől akarja hallani, és rátok mint ,,utánzókra" fog gondolni, hiába tiszteletből és csodálatból játsszátok az ő számaikat.

Egyébként tagokkal hogy állsz?

2010. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen az biztos, is, hogy az eredetiekre jobban kíváncsiak az emberek, de egyes helyeken, mint pl itt Magyarországra eljöjjenek koncertezni kicsit lehetetlen gondolat sajnos még és így egy viszonylagos hangulat meg is lenne. Persze saját számokat is szeretnék majd egy kis egyedi beütéssel, de hasonló stílusban.

Hát a tagokkal egyelőre még nemnagyon, mert most tervezgetem, de én meg haverom szivesen csinálnánk szóval két gitár már lenne, csak bassz, dob és egy vokál kéne még szerezni majd, kérdéses találunk e de ez még a jövő zenéje.:)

2010. júl. 26. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ez jól hangzik. Szerintem próbáljátok meg. Hirdetést is feladhattok a további tagokat illetően (mi is úgy csináltuk annó-de rég volt! =))
2010. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!