Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a Kowa és Fanka történet...

Mi a Kowa és Fanka történet legteljesebb képe?

Figyelt kérdés

Egyszer még régen készítettek együtt egy egész albumot (Expedició), aztán ketté vált az utuk, aztán most megint "összejöttek" - ki mit tud a miértekről? Miért mentek szét és miért jöttek újra össze közös koncertekért?


Persze a miért együtt részét értem, hogy kétszer annyi rajongó, mint csak az egyiké, de ha valami miatt összevesztek (és mi volt az vajon?), akkor azt mi írta aztán felül? Csak a pénz?



2020. márc. 8. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Fankánál olvastam nemrég (talán a Veletek alatt) hogy régebben összevesztek, meg Fanka szidta is Kowáékat, hogy már csak a a bevétel érdekli őket, meg ilyenek. Elvileg még mindig fent van Fanka Instagram oldalán a bejegyzés. De valami nézeteltérés volt, amit a jelek szerimt sikerült orvosolniuk.
2020. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, köszi, eddig én is eljutottam, a részletek érdekelnek kicsit jobban... Legalább ha dátumok lennének, vszeg az instán is könnyebben lehetne megtalálni az említett posztot...
2020. márc. 9. 08:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem érdeklődsz Feritől? :D
2020. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel akár Kowáéktól is érdeklődhetnék, de azért kérdezem itt, mert mivel most épp közös utakon járnak, ami vszeg mindkettőjük érdeke, ezért vszeg nem túl őszinte választ kapnék a múlt sebeire, csak amolyan politikusi választ, hogy ami elmúlt, elmúlt, most minden rendben, de engem érdekelnek a régi ellentétek, mégpedig pont azért, mert ahogy egy párkapcsolat újrakezdésére is azt mondják, hogy csak a töltött káposztát jó felmelegíteni, emberi kapcsolatot nem, amit még saját bőrömön is tapasztaltam anno, ezért érdekel, hogy vajon tényleg ennyire megváltoztak, hogy tiszta szívből meg tudtak bocsájtani egymásnak a nem is tudom, miért (miért? ki mit követett el?) vagy csak az üzleti érdek tartja őket össze...?


Persze ki tudhatja erre a pontos választ...? Vszeg csak vki bennfentes... Bármelyik oldal csapatának családtagja vagy zenekari tagja, és milyen jó lenne, ha mindkét oldalról lenne tuti infó az őszinteség jegyében... A remény hal meg utoljára... ;)

2020. márc. 11. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként még azóta sem tudok sajnos többet segíteni érdemben, de amit neten talál az ember (akár náluk) sem biztos hogy a teljes történet, hiszen valószínűleg nem tettek ki akkor sem mindent. És a zenekar amennyiben válaszol, szinte biztos, hogy nem fog titkolózni, hiszen tényekről van szó
2020. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
most megint megy köztük a harc :D kérdező te megtudtál azóta valami érdekeset róluk?
2022. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, de továbbra is érdekelnek a részletek, ha valaki tudja netán.


Ezen kívül legalább ennyire érdekel Kowa válása is, azzal együtt, hogy természetesen magánügye, meg kissé bulvár téma, mégis valahogy automatikusan elítélem magam is, hogy a megbocsátásról és a szeretet forradalmáról éneklő énekes tényleg csak úgy átlagosan megcsalta a feleségét, mire ő kirakta a szűrét? Ez annyira klisésen unalmasnak hangzik, hogy bárcsak jobban belelátnánk az árnyaláshoz! De szintén: ki tudja, hogy ami neten megjelent, abból mi igaz...

2022. aug. 21. 14:26
 8/10 anonim válasza:
Szánalmas az egész. Fanka érdekes módon minden volt barátjával/zenésztársával összeveszett. Mindenért csak a másik lehet a hibás. Mindig úgy adja elő, hogy ő egy áldozat.
2022. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
fanka is szétcsalta a volt feleségét, gyerekei anyját és ő adja elő a nagy családcentrikust, buddhistát aki hogy tiszteli az embert és nem árt senkinek, aztán amíg a felesége otthon volt a gyerekekkel eljárt 10-15 évvel fiatalabb csajokat kúrogatni
2023. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerve Ferit, és a volt feleségét, Andit.. nem éppen az történt amit leírtál. És ahhoz képest ami valóban történt köztük, jó viszonyba vannak! Sőt mondhatnám hogy jó barátok is!
2023. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!