Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne rangsorolni az...

Hogyan lehetne rangsorolni az alábbi magyar hard rock/metal együtteseket, legjobbtól legrosszabbig?

Figyelt kérdés

Tankcsapda

Pokolgép

Dinamit

Taurus

Ossian

Kárpátia

Kalapács

P. Mobil

P. Box

Depresszió



2020. márc. 12. 18:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy kimaradt, a Lord. Őket is bele lehet venni. :)
2020. márc. 12. 19:05
 2/6 anonim válasza:
97%
Hát, ez elég szubjektív szerintem, mindenkinél más a lista. Nálam pl. első abszolút a náald majdnem kihagyott LORD, bár nem tudom, ez mennyire hard rock. Második a Tankcsapda. Harmadik helyre sokan jönnének, az Ossian mellől én ki nem hagynám a MobilMániát, a Zorall is jó kis zenekar. A többit már nem nagyon sorolgatnám, a Dinamit meg a Taurus nekem kicsit oldie, a többi felsoroltat szívesebben hallgatom; bár a Kárpátia nekem túl magyarkodó, de ettől még kedvelem.
2020. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Leírhatnék neked egy számomra tetsző sorrendet, de mi értelme lenne? Egy másik ember, másfajta ízléssel talán egy teljesen más sorrendet állítana fel.

Ennyiből, hogy döntöd el, hogy melyik ember véleménye számodra a mérvadó?

2020. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül nálam a Pokolgép lenne az első helyen (főleg Rudán korszak, de Kapalács korszaka is jó, az új énekes egy nulla). Második helyre jöhetne Dinamit, P. Mobil, Kalapácsn, Ossian. Harmadik Lord. Depresszió, Kárpátia, Tankcsapda nem nagy kedvenceim.

P.box-ot meg nem hallgattam eddig, ilyen sötét folt nálam. Nem igazán ismerem, de biztos jó. Majd pótolom.


Ez az én személyes sorrendem.

2020. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

#3as, nem kell, hogy mérvadó legyen, nem kérte senki.

"Az a lényege" amit kért.

Egy személyes sorrendet.

Valószínűleg neki is van egy sorrendje, s máséra is kíváncsi.

Ezzel szerintem nincs is baj.

Tehát, a kérdés egyszerű, neked hogy van sorrendben ? (Igazából, csak erre nem válaszoltál :) )

Ha meg hlyeségnek tartod, nincs kedved válaszolni, akkor lesz még sok más kérdés, amire 100%ban hasznosan tudsz válaszolni. :)


Személy szerint, én ezek közül a P.Box, P.mobil, Dinamit, Taurust hallgatom.

A P.mobilos témát Vikidállal, meg Tunyóval egyaránt szeretem. A Taurust pedig csak Radics Bélával, de Bélát szeretem onnan a legjobban inkább, ezért talán a Sakk-matt, Tűzkerék ami jobban tetszene a Taurusnál.


De nekem ezek közül akkor P.mobil az első, aztán a többi mobilos, azután a Taurus, s végül a Lord.

A többieket nem szoktam hallgatni :D

Deák Bill igaz nem metál, de szerintem Ő is versenyezhetett volna :D

2020. ápr. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

A Kárpátia külön saját kategória.

A másikak erősen rétegzenék, több nem is annyira rock, mint dzsesszrock.

2020. ápr. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!