Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » PamKutya Aranybulla című szám...

PamKutya Aranybulla című szám az melyik számnak a paródiája?

Figyelt kérdés
Vagy ez saját szerzemény?
2020. márc. 16. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajátjuk.
2020. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy ez tényleg tetszik nektek ?

Van olyan, akinek azért nem tetszik, mert az "énekhangjuk" vagy az alap nem jön be.

Vagy egyszerűen nem szimpik a pamkutyáék.

Vagy az, amit csinálnak, vagy ahogy csinálják.

De... nekem teljesen semlegesek.

Volt 1-2 paródia ami bejött, pl a belehalok is ilyen :D

De szerintem nincs pl. az IHM szintjén (szintén a belehalok paródiára gondolok most), hanem csak, számomra egy egyszerű, 2 barát hirtelen jött ötlete, arról, hogy csináljanak ebből a számból egy paródiát.

Pont emiatt sem lett túl színvonalas, egyszerű, s (ahhoz képest) nagyszerű.

Sokan szeretik azt írni, sejtelmesen, ezzel azt mutatva, hogy feltétlen hibás, és selejtes is az az ember, akinek nem tetszik, hogy "mert nem érted a szöveget".

Aki tényleg nem érti, az amúgy egyáltalán nem bonyolult, egyszerű szövegeket, amiket pamkutyáék írnak, no azzal tényleg lehetnek gondok.

De pont ezaz, hogy nem írnak rébuszokban, érthető az egész!

Akkor mire fel van ez a gyanusítás, hogy "mert nem értes a szöveget" ?

Most akkor az nem érti a szöveget, aki ilyenekkel akar "betámadni" ?! :D

Megmagyarázni nemigen szokták, hogy mi az, amit nem lehet érteni, és emiatt érthetetlen ez a "vád" is.

Nincsenek a szövegekben érthetetlen dolgok, nem kell atomfizikusnak lenni az értelmezéséhez.


Az Aranybula is pont ilyen, szerintem.

Sok okoskodó odamegy, és akinek nem tetszik, annak ezeket írják :D

Amúgy nekem sem tetszik.

A szöveg sem, a ritmika sem, az alap sem, és a vidi klipp sem.

Szerintem minden része erőltetett, és a közönséget akarták valami "nagyon nagy dobással" meglepni, és nem lett az, szerintem.


És érthető, hogy vicc is az egész, és nem is, komolyan lehet venni, meg nem is, ez a beazonosíthatatlan feeling része sikerült is, de sehogy sem jön át nekem.


És ez a mutassuk meg, hogy "fiatalosak" vagyunk, meg viccesek, meg jópofák és lazák, ez is nagyon erőltetett, nekem nem jön be ez a túlzott megjátszás, nem hitelesek nekem...


Ezzel senkit sem akartam megbántani, mert az ilyen hsz.ek után is szokott jönni a k.anyázás, arról a részről, akinek aztán tényleg fogalma sincs semmiről, és minden jó neki, amit a szájába ad a média, és agy nélkül követi őket, aki meg ellene van, vagy ha nem is, csak más a véleménye, azt ezzel jutalmazza :D


Szóval písz mindenkinek ! :D


Amúgy meg részemről támogatom a srácokat, mert tudnak azért jó szöveget írni, remélem írnak majd olyat is ami nekem is fog 100%ban tetszeni :D

Szerintem képesek rá, szerintem tudnak még hova fejlődni ;)

2020. márc. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Kedves előző!

Igen, valóban tetszik "nekünk", még szerencse, hogy nem vagyunk mind egyformák, nem? :D

Én személy szerint évek óta figyelemmel kísérem a munkásságukat, szerintem iszonyat jófejek, nem kell megjátszaniuk magukat, sem eröltetniük, (amúgy testvérek, és már ezerszer elmondták, meghallgathatod a legújabb dalukat is erről, szerintem az is egyszerű és nagyszerű lett :D). Nem hiszem, hogy bárki neked fog esni a véleményed miatt, ha nem egy egysejtű szintjén áll, neked más tetszik, "nekünk" ez.

Én drukkolok a testvéreknek, hogy megvalósítsák az álmukat, megérdemelik.

2020. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

Ez főleg stílus paródia lett, csak sajnos piszkosul rossz.

Ezzel a mai trap előadókat és a műfajt próbálják kiparodizálni, csak paródiaként egyszerűen nem működik.

Mi is a paródia lényege?

Zenében most az adott műfaj sajátosságait, alap pillérjeit, előadói hozzá állását próbálják ki parodizálni, csak az a gond hogy zeneileg, szövegileg ugyan olyan mint az összes többi trap előadó.

Nincs ebben a számban semmi se eltúlozva, felnagyítva, ugyanazt hozza mint amit a műfaj nyújt.

Emiatt ez a szám simán csak egy újabb hulladék trap "zene".

2020. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rajongójuk, de nincs velük bajom.

Az Aranybullával a trap, rap, meg ehhez hasonlatos zenét akarták kiparodizálni. Még azokat a kiskamasz fiúcskákat, akik azt hiszik, hogy két korty kakaótól ők lesznek a keménylegények :D

2020. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!