Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki a jobb?

Szerintetek ki a jobb?

Figyelt kérdés

Csak úgy összehasonlítás képpen:


Billie:

[link]

[link]

[link]

[link]


Grace:

[link]

[link]

[link]

[link]



2020. márc. 18. 22:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 Igazság szerint egy itteni kérdés miatt találtam rá a második lányra és ahogy olvasom a videói alatt a kommenteket szeretik megemlíteni mindig Billie-t, hogy ki a jobb, azért gondoltam megkérdezem a ti véleményetek is csak úgy, mert miért ne. Baj?
2020. márc. 19. 21:45
 12/12 anonim ***** válasza:
#5 Nem is tudom melyik kérdés alatt, valaki írta, hogy azt észre lehet venni, hogy ki az aki válóban majmolja a másikat és ki az, aki nem. Szerintem, amit keresel szót az az, hogy róla inspirálódtak, de ez miért is lenne baj? Azt is írta, hogy minden énekesnek volt valami személy az életében, aki hatással volt a munkásságára. Billie egyébként Aurora Aksnes-ról inspirálódott, amit még az elején lehetett is hallani, mostmár annyira nem, Grace pedig Twenty One Pilots-ról, erre meg inkább nem is mondok semmit.
2020. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!