Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek hogy tetszik Krúbi új...

Nektek hogy tetszik Krúbi új albuma?

Figyelt kérdés
Én kicsit csalódtam, mert alapból nem szeretem, ahogy énekel, és ebben rengeteg az ének, és még csak nem is annyira izgalmas dallamok, hanem elnyújtott, átlag popslágeres témák vannak. Persze van rengeteg jó rész is az albumon, de nekem max az 1/3-a tetszik.

2020. márc. 25. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Ez kell a magyaroknak manapság.
2020. márc. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik, komolyabb hangvételű, mint az előző, de mégis van egy olyan "krúbis" stílula, hogy mindenről kegyetlen vélénye van, és azt meg is mondja

Szerintem rohadt jó lett, de hát ízlések és pofonok :D

2020. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Igazából nekem nagyon tetszik, főleg azért, mert rohadt jól fel van építve, meg egyszerűen én imádom azt is, ha énekel, lehet egy kicsit elfogult vagyok, de nekem nagyon bejön ez az album is.
2020. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengetek pozitívat kapott az album és szerintem is nagyszerű lett. Első hallgatásra nekem se jött be a sok ének, meg picit fura volt az egész.

Sokadszorra már viszont teljesen át tudta nyújtani az élményt és szerintem zseniális lett. A politikai utalások, Majkának beszólás még viccesebbé tették számomra .


És annak külön örülök, higy a trombitaszó sem maradt el (pl Dinamit, Copfocska.

2020. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan ettől lesz jó egy album, politikai utalgatások, meg Majkának beszólás?
2020. ápr. 13. 14:22
 6/8 anonim válasza:
100%
Elősször nekem se tetszett.. Kicsit furcsa volt a sok ének (bár szeretem a hangját). Mivel Krúbit ezelőtt is szerettem nem elsőre ítéltem hanem egyre többször hallgattam meg az albumot. Ha egyszer megérted azt amit üzenni akar egyes számaival nagyon meh fog tetszeni.. Ott van a jéghideg: az elhunyt nővére nem hadja nyugodni és visszatér álmaiba is. Az egész szám egy álom és a szám vége felé érződik hogy nem akarja hogy véget érjen az álom és vele akár maradni. Nagyon jól mutatja be mi az a gyász és jól kifejezezi az érzéseit a számba. Aztán ott a lejtő. Épp viszik egy Faház nevű kocsmába és arról rappel hogy hogy hát rá a pénz és a hírnév. Fülbemászó sokat mondó szöveg van megint úgy ahogy az összes számban. A kövi szám a Felejtő. Megérkezik a kocsmába és megtudhatjuk hogy többször járt már itr a haverjaivak és most csak felejteni akarja a mindennapok problémáit. Ha az alapot nézed itt sem veszed észre milyen mély és gyönyörű ez a szám pedig az úgy ahogy az összes. Csekk: az alkoholt személyesíti meg és arról rappel milyen számára. Ahogy mondja ő várja a backstage-nél és a bárpultnál is. Dinamit: Krúbi elkezd politizálni a haverjaivak pedig ők szórakozni jöttek. A szám végén félbeszakítja egy haverjuk és újra elkezdi élvezni a bulit. Petőfi: Krúbi egyre durvább zenéket tesz be és ha kérik akkor se teszi lightosabbra.. Láthatólag Krúbi túl sokat vedelt és kezd elfajulniba dolog. Puszi: Krúbinak van barátnője dr ez részegen nem érdekli. Elkezd csajozni kisebb nagyobb sikerekell. A szám végén kinmegy telefonálni és így csöppenünk a kövi számba. Sapiens: itt a beat gyakorlatilag egy telefonszám. Krúbi arról rappel hogy mindneki ember belül mindenki ugyanaz. A szám végén Krúbi barátnője fekvésű a telefont és megjelenik itt idna Lejtő végén lévő bridge. A végén beszáll egy taxiba és készül hazamenni azonban bealszik a kocsiban és a Jéghideghez hasonlóan a kövi szám is egy álom. Kutya:Krúbiból előtör a jól ismert nagyszájú ényje és említésre kerül az ország jelenlegi helyzete a politika de még a scarcity is. A szám végén van egy beat switch ami arról szól hogy Krúbi mikor beugrik a tömegbe arra vágyik hogy nr kapják el és a földön maradjon örökre. Copfocska: Krúbi hazaér a barátnőéhez. Valószínű ideges ezért Krúbi fűt fát ígér. Megígéri hogy jövőhéttőp minden más lesz és ahogy előbb említettem mindent megigér neki. Szokatlan módon a szám egész boldog de igazából tudjuk hogy nem az. Krúbi azt mondta az album egy átlag estéjét mutatja be. Nagyon szomorú és mély az album szerintem és szerintem Krúbi némán de segítséget kér mert már neki sok ez az egész, túl hirtelen érte a siker. Ha bárki végig olvassa ezt felvállaom hogy kiskorú tapasztalatlan 15 éves fiú vagyok szóval lehet valamit másképp érték mint ahogy valójában van.
2020. ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy írtad ezt le, mint valami elemzést, miközben elég egyértelmű, hogy erről szólnak a számok. Én is hallgattam az albumot, tudom miről rappelt, de nem értem mitől lesz ez mély. Azért, mert beleviszi az érzelmeit, azért mert van benne gyász, depresszió? Szerintem a legtöbb része ennek az albumnak botegyszerű üzenetekből van összerakva, vannak nagyon ütős szövegek benne, de egyik se valami hú de nagy szám (szerintem).
2020. ápr. 15. 05:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező autista kissé. Vagy csak az érzelmi intelligenciája van a béka segge alatt. 6-os pontosan leírta miről szól ez a dal. Krúbi is szinte ugyanezet nyilatkozta. Utána lehet nézni. Aki meg nem szereti az nem szereti. De nem lehet a tehetségét elvitatni. Kevés előadók egyike aki annyira intelligens, hogy ahhoz a réteghez is szól aki npc és ahhoz is aki szintén intelligens, és felfogja, mindezt egyszerre. Tudjátok ez a ki mit szeretne belelátni.
ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!