Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rontom Bontom VS. Word Is...

Rontom Bontom VS. Word Is Mine Radio Show. Melyik a jobb mi műsor?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdező! Nagyon jó és összetett kérdést tettél fel. Számomra a World is mine jobban bejön. Egy héten 14 dj fordul meg a World is Mineban, míg a Rontom-Bontomban CSAK Peter Shrap mixel minden egyes nap. Nagyon jó DJ egyébként ő is, de kicsit monotonná teszi az egész műsort hogy mindennap ő van. Ráadásul a Word is mineban Juhász Gerit mint műsorvezetőt nagyon szeretem, miatta és a nagy DJ felhozatal miatt hallgatom a World is Minet,de egyszer kétszer hallgattam Rontom-Bontomot is, az is nagyon jó :DD Hozzátenném egyébként, hogy Petőfit is hallgatok, általában reggel tíztől délután ötig, mert amikor a Rádió 1-en nem a Balázsék beszélnek, vagy nem mixműsor megy, akkor abban az üres hét órában amit fentebb írtam, kb 60 szám megy felváltva, és qrva uncsi..
2020. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
én rádio 1 fan vagyok a wold is minet jobban bírom főleg azért mert ott mixel a kedvenc DJ-m Yamina. de Juhász Gerit nagyon bírom, sztem vicces
2020. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Rontom bontom jobb, mert kevesebb a duma, és változatosabb.
2020. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!