Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyedül bulizni?

Egyedül bulizni?

Figyelt kérdés

Voltatok mar egyedul bulizni? Milyen?

lesz novemberben Boris Brejcha pesten, csak sajnos egyik ismerosom se szereti az ilyenfajta zenet... valaki van meg hasonlo helyzetben mint en, hogy nincs kivel mennie?:D

20/L



2020. márc. 28. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Csak te voltál egyedül abban a buliban? Senki más? Na ugye, hogy nem egyedül buliztál!


Nagy valószínűséggel nem lesz Brejcha pesten, mivel a promoterek sorra mondják vissza a megbízásokat. Sokan már a decemberi koncerteket mondják vissza, szóval én 50%-ot adnék, hogy lesz-e,vagy sem.

2020. márc. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én igen nem is egyszer. Sajnos nekem nincsenek olyan ismerőseim akikkel el tudnék menni bárhová is. Amúgy meg nem olyan vészes, nekem ez már megszokott. Meg nekem másrészről jobb hogy egyedül megyek. Én jóltudom érezni magam, nem foglalkozom senkivel sem. Senki nem törödik azzal hogy egyedülvagy vagy sem. Csak érezd jól magad.
2020. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1: Ki mondta vissza a decemberi konncertjeit? Linkeld már be! Sok zenész november-decemberre halasztotta a koncertjeit. Azért ennyire tényleg nem kéne terjeszteni a nihilt.
2020. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam, de lányként szerintem nem is nagyon kell, mert akkor senki nem tud vigyázni rád, akármilyen hülyén hangzik is
2020. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia mindenki! Ha valaki egyedül szeretne menni, én egyedül mentem idén. Senki nem bánt senkit, normálisak voltak az emberek. Nem foglalkozik senki avval, hogy egyedül vagy, igazából fel sem tűnik senkinek. Lenn a küzdőtéren, tudsz olyan helyeket keresni, ahol neked szimpatikus emberek vannak. A zene mindenhol ütős, szóval nem maradsz ki az élményből akárhova is vetőtsz.
nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!