Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Első ukulele? Szerintetek ez...

Első ukulele? Szerintetek ez jó lenne első ukulelének? És ha nem akkor tudnátok ajánlani olyat amin ti kezdtetek, esetleg mernétek ajánlani?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 22:47
 1/6 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 2. 22:49
 2/6 Mojjo ***** válasza:
100%

Totál felesleges bele az elektronika, abszolút semmi haszna.

Ugyanilyen minőséget elektronika nélkül kapsz olcsóbban, ennyiért pedig kapsz jobbat.

Pl: [link]


vagy: [link]


Mind a Tanglewood, mind az Ortega jó, megbízható márka.

2020. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mojjo ***** válasza:
Egyébként biztos vagy benne, hogy koncert méretű ukulelét szeretnél?
2020. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen mivel az ennél kisebb szerintem kicsi lenne a nagyobbakról meg azt olvastam, hogy kezdésnek nem alkalmasak
2020. ápr. 3. 08:35
 5/6 Mojjo ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne alkalmas? Az a legalkalmasabb kezdésnek, amelyiknek a hangja a legjobban tetszik neked. Ha ez a bariton ukulele, akkor az, ha a tenor, akkor az. (Szerintem mondjuk a koncertnek vidámabb, ukulelésebb a hangja mint pl egy tenornak, de kinek mi.)
2020. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ukuleléből akármi alkalmas kezdésnek. Létezik olyan is, hogy fémhúros gitár. Azt is el kell valahogy kezdeni...
2020. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!