Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit kéne fejleszteni a hangomo...

Mit kéne fejleszteni a hangomon, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Már kitettem egyszer és írták ,hogy jó lenne , ha bátrabb lennék. Hát nem tudom... Hogyan lehetne fejleszteni, érdemes énektanárhoz mennem ?


[link]



2020. ápr. 4. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jó a hangod de nem sok hallatszik ebből az egy percből, mármint halk is és nem is nagyon engeded ki. Szerintem is lehetnél bátrabb és akkor szívesen meghallgatnám úgy :)
2020. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elmehetsz énektanárhoz, persze NORMÁLISHOZ, de a hangodból ítélve már idősebb vagy, 30 felett, de 40 alatt, profi énekes már nem nagyon leszel, de olyan szintre talán fel lehet javítani, hogy tűrhető legyen.

Nekem ez úgy hangzott egyébként, mint ha Sia betegen próbált volna énekelni.

2020. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D
2020. ápr. 6. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárkiből lehet profi, a párom is 24 évesen kezdte, ma már fellép. Persze be nem futott, de nem is akar, nem hiányzik az ezzel járó felhajtás. Mindenképp menj el tanárhoz (majd a járvány után természetesen), ha be nem is futsz, az erre nyitott közönséget szórakoztathatod, ami szintén nagy élmény.
2020. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!