Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a dance monkey...

Szeretitek a dance monkey című számot?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DMgFi7ifmVA


Nekem tetszik a maga idétlen,gagyi kis dal módján,de minden ismerősöm falra mászik tőle :D


2020. ápr. 8. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem rossz, csak végtelenül unalmas már.
2020. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Dögunalmas már...
2020. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem bejön, mert ritkán hallom magamtól meg ilyenekre nem keresek rá, mert tudom, hogy úgyis orrba-szájba fogja nyomatni a rádió :D
2020. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
a legelső pillanatától kezdve gyűlöltem. Baromi idegesítő "dallam", az énekes hangjától és kiejtésétől is ráz a hideg. Gusztustalan zene
2020. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Uncsiiii
2020. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Pusztuljon
2020. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már elsőre se tetszett és nem is fog. Nem lenne olyan rossz egyébként, ha normálisan lenne elénekelve, meg persze valami normális szöveg is kéne mellé. De így gagyi.
2020. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Röhej, hogy az embereknek semmi sem jó. Az sem jó, ha valami tömeg, de ha netán valami nem pont olyan átlag módon van elénekelve, ahogy az ötmillióegy futószalagon gyártott, nett kis énekesnőcske tenné, azt már képtelenek befogadni. Pedig ez azért nem valami underground zene, hogy nehéz legyen befogadni, agyam eldobom, hogy ennyire beszűkült itt mindenki.

Véleményem szerint a Dance Monkey egy az olyan slágerek közül, ami végre tudott valami szokatlant, és egyedit mutatni. Az az egy baj van vele (pont mint bármilyen slágerrel), hogy már rohadt unalmas. Így lehet elcseszni egy egyébként jó számot.

2020. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A legelejétől idegesít, szerintem nagyon zavaró a csaj hangja, és az alap is. Nekem nagyon nem tetszik, de így hogy főleg egy időben a csapon kívül minden honnan az szólt, ez után még inkább a hideg ráz tőle (a lehető legrosszabb értelemben)
2020. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
#8 Ez mégcsak nem is új, vagy szokatlan, csak egy szimplán klisésen "elénekelt" értelmetlen tucatzene. Ennél még a Bad Guy is jobb egy fokkal, esküszöm.
2020. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!