Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van másnak is hasonló zenei...

Van másnak is hasonló zenei stílusa?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de 2 műfaj van amit csak hallgatok és ezek elég távol állnak egymástól.

Ez a kettő a metál és a dubstep, de azokon belül is a legextrémebbek, pl. metálból a black metál, death metál, dubstepből is az extrémebb pl riddim meg az ilyesmik.


Itt van pár példa:

[link]

[link]


De viszont az ilyen zenéken kívül semmi mást nem hallgatok.

Nem tudom miért, ezek dobnak fel, lehet mondjuk az intenzivitásuk vagy ilyesmi miatt.

A többi zenét unalmasnak, "langyinak" találom.

Van ezzel más is így?



2020. ápr. 9. 08:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve mit gondoltok erről?
2020. ápr. 9. 08:41
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én ugyan nem a szépsége miatt halgatom, de átérzem az extrém zenék örömeit, az ilyenekkel jól ki lehet engedni a gőzt.
2020. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan van, bár elég érdekes mentalitás minden más műfajt "langyinak" tartani...
2020. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
70%
igen, van. en pl hallgatok metalt, szeretem a dnbt, az alter rockot, neha a hiphopot, lofi hiphopot is szeretem.. van ilyen :)
2020. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Sokan vannak így nyugi, nem vagy egyedi.


Ez jön be neked, ennyi.

2020. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Én nem azt tartom furcsának, hogy szereted az extrém műfajokat, hanem, hogy minden mást langyinak tartasz. Általában a figyelemre vágyó különcködő rockerek szoktak ilyet mondani, akik majd beleszakadnak, hogy különbözőnek lássák őket. Esetedben nem tudom, mi állhat a háttérben, de szerintem semmiképp sem egészséges ilyet gondolni. :'D (alapból az 1-2 műfajra való korlátolódást sem tartom annak, de azért valljuk be, az elég gyakori az emberek körében)

Harmadrészt a "langyi", mint derogáló szó használata sem valami értelmes, mintha az negatív, vagy "béna" lenne, ha valami lágy, és/vagy nem durva. Közben csak annyiról van szó, hogy neked nem tetszik. Fejben pedig mindent derogálni, ami nem tetszik megint ezt a görcsös "egyedi vagyok és ezzel felljebbvaló", "nézzétek én különbözöm" igyekezetet juttja eszembe. Még ha nem is tudatos. Mert sokak részéről abszolút nem tudatos. De igen, van ezzel más is így, találkoztam már ilyen emberekkel.

2020. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért írtam "langyit", mert szerintem nincs bennük semmi különleges plusz , ami beindítana. Egyszerűen unalmasak, és ezzel a szóval tudtam leginkább jellemezni.


De ha hasonlatot keresek, akkor talán azzal tudnám kifejezni, hogy pl. a langyos vízben nincs semmi különleges, mindenki meg tud benne rossz érzet nélkül fürödni, de forró vízben vannak, akik nem szeretnek fürödni, én viszont azt szeretem (ebben is :D) amikor úgy jövök ki a fürdőből, hogy tiszta gőz a fürdőszoba és vörös a bőröm, mint egy ráknak a forró víztől.

2020. ápr. 9. 10:37
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nem szeretek "langyi" zenéket hallgatni, hanem hogy jobban bejönnek az "extrémebb" zenék és azért hallgatok csak ilyeneket.


Inkább fürdök forró vízben, mivel azt jobban élvezem, mint a langyost.

2020. ápr. 9. 17:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem, amit mondasz, és van benne igazság, mert tényleg vannak olyan zenék, amik nem nagyon mozgatják meg az embert, hanem semlegesek, de ennek az ellentéte ugyanúgy, műfajtól függetlenül. Nem lehet, hogy csak nem találtad meg a számodra érdekes nem extrémdurva zenét? Lehet más eszközzel is érdekesnek/"extrának" lenni :)
2020. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!