Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogy értelmazitek Rihanna...

Ti hogy értelmazitek Rihanna 2016-os Antidiary c. videóklipjét?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Lc_juEvB7vU

A kislány a koronában utalhat a 3évvel későbbi COVID-19re?

Van jelentősége a koronán, az idős nő arcán a Braille-írásnak, illetve, hogy a kislány szemét eltakarja a korona?



2020. ápr. 10. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan mi köze lenne ennek a vírushoz ?


Ez a videó Rihanna életének/karrierjének fontosabb momentumait ábrázolja és valószínűleg az egész átvitt értelmű.


Az én értelmezésem szerint: az első jelenetben a gyerekkori szobájában van, játszik a barátaival stb fel is van írva a falra, hogy Barbados, aztán “talál egy kulcsot” belép a show biznisz világába, majd a fürdős jelenetnél emberi alakok veszik körül, kíváncsiak rá, ahogyan a sztárokra általában. Bár a tetoválós jelenetet nem értem, de valószínű Rihanna tetkó mániájához lehet köze, mert az első jelenetben még nincs is rajta tetoválás.

A Braille-írás sem teljesen tiszta nekem, de valószínű olyan üzeneteket rejt, amikhez mi magunk túl vakok vagyunk, hogy észre vegyük, olvastam egy leírásban, hogy pl a telefonon felvillanó braille-írásos üzenet az, hogy “ébreszd fel a sorsot”

Az idős nő egyértelműen valamiféle felsőbb rendű hölgy és az írás itt is valami olyan üzenetet rejt, ami közelebb viszi őt a sikerhez.

A kislány ő gyermekkorában, koronával a fején, átnyújtja a felnőtt Rihannának és így visszatér az otthonába úgymond “királynőként” sikeresen.

Nem tudom, hogy miért takarja a szemét, talán így akarták megtartani a kisfilm sejtelmességét.


Remélem tudtam segíteni.

2020. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!