Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gaga vagy Dua Lipa a...

Lady Gaga vagy Dua Lipa a tehetségesebb énekesnő?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Lady Gaga sokkal jobb énekesnő, de ez nem szimplán tehetség kérdése, Gaga sokat gyakorolt. Dua Lipa átlagos szinten van éneklés terén.
2020. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Dua egyértelmű. Gaga egy átlagos énekes,átlagos hanggal.
2020. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindkettő tehetséges, nem tudnék különbséget tenni. Gaga viszont sokoldalúbb, több korszaka és stílusa volt már, jóval feltűnőbb a show-része a munkájának.
2020. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
Ők kketten telejesen más szinten vannak. Gaga sokkal jobban énekel, sokkal tehetségesebb is.
2020. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Gaga az szép karierje mident el mond amit el kel mondani mert jobb énekhangja van ami nagyon ritka valjuk be Dua Lipa is nagyon tehetséges de nics meg bene az ami Gagában bene van és az pedig a ritka hangja
2020. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szeretem mindkettőjük zenéjét, de azért Lady Gaga...egy korszak volt.
2021. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kell 2 olyan énekesnőt összehasonlítani akik full más páylán vannak, más a zenei stílusuk is?
2021. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl Dua Lipa dalait imádom , szinte minden zenéjét szeretem. Gaga zenéit nagyon ritkán hallgatom, jól énekel, tehetséges, de nem az én zenei stílusom, ellenben Dua Lipával.
2021. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!