Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rockereknek miért szokásuk...

A rockereknek miért szokásuk leszólni a többi műfajt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szólom le. Általában Pokolgépet, Metallicát és AC/DC-t hallgatok, de Korda György és Balázs Pali dalait is szeretem.
2020. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts, nem mind olyan begyöpösödött, hogy ne tudja elfogadni, hogy nem csak rockzene van a világon, én is rockernek vallom magam, mégis van jópár nem rockzene, amit szoktam hallgatni.

De ugyanúgy lehet egyébként találni popzene vagy rap kedvelőket is, akik lenézik a többi műfajt. Szóval ja.

2020. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rockereknek szokásuk leszólni a többi műfajt, hanem a klikkesedő kamaszoknak, mindegy melyik műfajt választják. A többség a 20-as éveire kinövi a klikkesedős korszakot.
2020. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonos okból, mint az ugyancsak azűk látókörű esetleges opera-rajongóknak a rockot.
2020. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mint "rocker" van hogy leszólok adott dalokat, előadókat, de a trashen kivül egy műfajt sem. Mindenben meg lehet találni az értéket. Persze nem hallgatok mindent szívesen, de attól elismerem ha valami igényes. Egyedül azt határozottan nem szeretem, ha valami nagyon igénytelen. Mondjuk én alapból is hangot adok sokszor a véleményemnek. De sok ilyen ismerősöm így van vele. Persze vannak akik azt mondják, hogy egy adott kisebb kategorián kívül is minden rossz. Rockerekből is ugyan úgy megvan ez, mint minden más műfaj hallgatójából
2020. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szokásom egyáltalán.
2020. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem feltétlen.

Mert a rock és metelzenékben is van bőven kerülendő darab, nem hogy a másik műfajokban...(azaz aminek nem vagyok célközössége, inkább elkerülöm, nem számok időt annak ócsárolására)

Általában azért mert felsőbbrendű műfajnak tartják egyesek, és így magukat is jobbnak érzik.Többségük idővel kinövi.

Amúgy mint írták ez műfajtól független dolog, és sok más műfaj képviselőitől is hallani ugyan ezt a metal-ra.(sőt szerintem sokkal több az olyan ember aki hallott 1 metalszámot az életében és az egész műfajt szidja)

2020. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen begyepesedett, magukat betonkeménynek gondoló, beképzelt hülye rockerek, de szerencsére ez nem mindenkire igaz.

Bámennyire is nehéz elképzelniük, de még az általuk bálványozott, híres rockzenészek sem csak fémzenét hallgatnak napi 24-ben, hanem olyan műfajok felé is kacsingatnak, amiket nem is hinnének.

2020. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy beskatulyázós kérdés, hurrá!

Nem mindegyik rocker szólja le, csak néhány, és minden más műfajban is így van. Minden csoportban van pár hülye vagy bunkó, de mégsem mondhatjuk, hogy mindenki leszólja a többi műfajt, amit nem hallgat, mert ez nem lesz igaz pár embertől!

2020. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a rockerek csinálják ezt.

Vannak emberek, akik abban a hitben élnek, hogy csakis kizárólag az a jó, ami nekik tetszik, ha valaki másképpen lát dolgokat, az hülye, és nincs igaza.

Úgy gondolom, hogy ez nem műfajtól függ. Az embertől függ, aki nem hajlandó elfogadni azt, hogy nem csak az ő véleménye létezik:)

2020. ápr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!