Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek a zenének...

Mi lehet ennek a zenének cime? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy videót, amiben az úriember hallgat egy zenét, ami nekem nagyon megtetszett és sehol sem találom. Sem shazam, sem zeneszöveg.hu meg semmi hasonló nem segit.

Esetlek valaki nem ismeri vagy nem tudnátok valahogy megkeresni??


"A vágy néha valóság itt ligeten nem érhet csalódás. A telkeken át tág a világ, de a kapitányságon már alig vár a rendőrség, hogy kihalgathasson ... meg a thc, itt minden tiszta fű szag lemegyek ligete ha csavarod mellém ül majd, valaki akit egy cigibe be kéne hivni de a spanom elzvarja, ketten fogunk fogunk szivni, ha földobok egy cigit 8an ugranak érte, ha elöveszek egy 20ast nem maradok élve, mert a zombik elvágják vagy letépik a kezem, nem vesik magukra de megvesik a lemezem"



#zene #szöveg #rap #oldschoolrap
2020. ápr. 19. 22:25
 1/1 anonim válasza:

Csak így találtam meg:

[link]

2020. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!