Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted ennek a zenének...

Szerinted ennek a zenének melyik verziója a jobb? (linkek lent)

Figyelt kérdés

Ez ugyan az a zene, máshogy hangszerelve, más ütemben, és más énekesnővel. Tulajdonképpen csak a szöveg ugyan az. Szerinted melyik a jobb? Egyébként mivel ez egy verseny volt, a második verzió nyert a műsorban.


[link]



[link]


2010. júl. 27. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően a 2. tetszik jobban, de az 1.nek jobb a reflénje. :)
2010. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez gyors vélemény volt :)


Egyébként a második verzió az idei Eurovíziós dalfesztivál győztes dala is.

2010. júl. 27. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ismerem. :D

1.válaszoló

2010. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 27. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban bejön :)
2010. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.

De elmagyarázod, hogy miért énekli uyganazt a dalt csak másképp? Úgylátom ez valami előválógatás még :) Cska nemértem xD Help me

2010. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon egyszerű.

Ők egy nemzetközi versenyre akartak kijutni, már csak 2-en voltak versenyben. DE mivel nem volt saját daluk, vagy a szervezők nem akartak saját dalt, így írtak néhány dalt, amit mindkét lánynak el kellet énekelni kötelezően, de a hangszerelését és a ritmusát a dalnak megválaszthatták. Ezután a nézők szavazással kiválasztották ki a jobb énekes és melyik dalt adja majd elő a nemzetközi versenyen. Érthető??? XDD amúgy bonyolult leírva, de ha belegondolsz, ésszerű :)

2010. júl. 30. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!