Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez alternatív blues, vagy...

Ez alternatív blues, vagy inkább valami progresszív rock/pop?

Figyelt kérdés

[link]


Miről szól? Mert azt értem, hogy "I'm in love", de a szöveg sokkal mélyebbnek tűnik, inkább valami metafóra lehet. Az a baj nem értek minden szót.



2020. ápr. 22. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Végülis leginkább egy zongorára épül fel a dal, mint a blues zenék általában, lassabb is, de közben mégis van egy kicsit alternatívabb hangzása is.
2020. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként sosem értettem az ilyen kérdéseket. Nem mindegy, hogy egy zene milyen stílus? Ha tetszik, akkor hallgasd és kész.

Az a helyzet, hogy már bármire rá lehet mondani, hogy alternatív, ha eltér az átlagostól. Ugyanakkor progresszívnek nem mondanám. Nem tudom, hogy manapság mi számít progresszívnek, de a progresszív nem fél újítani, más elemeket beletenni a zenéibe. Ez csak szimplán más az átlagostól, de nem új, szerintem.

Amúgy rossznak nem rossz, én szeretem a nyugisabb zenéket is. Azt főképp értékelem, hogy egyedül írta és rakta össze 16 évesen. Ebből is látszik, hogy Billie nem egy nagy szám. Bárki össze tud rakni olyasmi zenéket, ha akar, mint amit ők ketten a bátyjával.

A szöveg meg itt van(innen tudom, hogy selfwritten&produced): [link]

2020. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!