Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szerettek Rúzsa Magdin?

Mit szerettek Rúzsa Magdin?

Figyelt kérdés
Persze, mint ember tiszteletre méltó, azt hiszem szülésznő!Nem jók a dalai! (mondd mit ér 1000 év) nem jó a stílusa, nincs jó hangja,orrhangon énekel,milyen hülye stílus ez, hogy mezítláb énekel? (koppintotta) és ha büdös a lába? nem jó előadó!Presser miért van úgy oda érte? minek az a feldolgozás, hogy "vigyázz a madárra"-Révész Sanyit úgysem tudja felűl múlni! (nem vagyok oda Révészért) jár valaki a koncertjeire?

2020. ápr. 22. 22:00
1 2
 11/14 anonim válasza:

1. Magdi mivel a csapata megszavazta nem koncertezik mezitláb .

2. Magdi kiérdemelte azt, hogy Presserrel dolgozzon .

2020. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
Azt az isteni fenekét.
2022. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12. ???
2022. jan. 14. 19:17
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok egyetérteni, hogy rossz dalai lennének és rosszul énekelne. Csak azzal tudok egyetérteni, hogy nyilván nem tetszhet mindenkinek egyformán. De nem töltene meg telházas koncerteket, ha rossz volna. Bár én Azát nem bírom elviselni és számomra rejtélyes módon rajonganak érte. ^^""


Magdit a közép-új korszakában ismertem meg k.b. a Tejúttól és az Édentől, amikor - vallás ellenére - spirituálisan kezdett énekelni. Rettentően egyedi és változatos mindenben. Bár a kezdeti blues-rock-tól eltávolodott és ezt nem szokták szeretni a rajongók, de hangszeresen további minőségi zenéket kezdett komponálni több műfajban - például sanzon-rock és indie-pop között is. Neki működik, hogy tudott váltani és egyszerre több stílust mutat fel. Talán még jobb is lett. Hiába inkább rock-kedvelő vagyok, de a spirituális indie-pop dalaival kedveltem meg. A kissé lazábbra fogott stúdiós dalok mellett a koncerteket pedig 90%-ban mégis rock-osan nyomja, ami szintén működik a daloknál önmagukban és a rajongóknál is. Ezt más nem nagyon tudja így művelni. Számomra zseniális, amit művel. Én csak a zongorás és istenes lírai dalait nem szeretem, ami rock-kedvelőként nem csoda.

2023. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!