Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pokolgép rajongók! Szerintetek...

Pokolgép rajongók! Szerintetek milyen a jelenlegi Pokolgép?

Figyelt kérdés

Szerintem ezt már nem kéne erőltetni. A jelenlegi énekesük nem sokat ér, egyáltalán nem illik a zenekarba. Nem azt mondom, hogy teljesen rossz csak azt, hogy nem kéne Pokolgépnek nevezni ezt a együttest.

! Ez csak az én véleményem. !


2020. ápr. 23. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Én a 80-as években hallgattam őket, ahhoz képes nagyon nulla. Meg ugye közel is kerültek a fideszhez, ami egy ilyen zenekarnál elfogadhatatlan!
2020. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmmm... ez új. Mikor kerültek közel a fideszhez? Nekem a Rudán korszak a kedvencem remélem ott még nem volt.
2020. ápr. 23. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Már a 2002-es fideszes híres-hírhedt kapmányban ott nyomultak nyaloncként, Kalapács teli torokkal énekelte a fidesz indulót


https://www.youtube.com/watch?v=AO_dxnnmIDc


De ők már előtti is velük húztak! Szóval én kb 90-ig tartom hitelesnek a zenekart, onnantól kuka számomra.

2020. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Egy halom vén trotty akik nem képesek normális zenéket írni
2020. ápr. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kukovecz az egyetlen eredeti tag benne. 60 körül lehet, azért az még nem vén trotty.

Viszont abban egyetértünk, hogy valóban inkább rossz a mostani pokolgép.

2020. ápr. 27. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as:Kalapács 2002-ben már 11 éve nem volt Pokolgép tag..A kérdés a jelenlegi felállásra vonatkozott.
2021. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!