Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alsóbb kategóriás, szép hangú...

Alsóbb kategóriás, szép hangú gitárok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új gitárt, viszont nem szeretnék rá annyit költeni,nem engedhetem meg magamnak. Ezért gondoltam, hogy esetleg 50-60000 Ft-ig tudnátok jó minőségű, egy szebb hangú gitárt ajánlani? Azért is nagyon nehéz ez mert BALKEZES vagyok, ezért balkezes gitárt is szeretnék venni. Viszont ebből nincsen akkora kínálat, tehát ezért is vagyok bajban kicsit. Nem igazán tudom, ezen kevés gitár közül melyik lenne a legelfogathatóbb választás. Köszönöm előre is a válaszokat!

2020. ápr. 24. 07:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt nem írtam oda, hogy AKUSZTIKUS gitárra gondoltam, azok közül,köszönöm.
2020. ápr. 24. 07:50
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld
2020. ápr. 24. 19:41
 4/7 anonim válasza:
56%

Szia.

Azt tudom ajánlani, hogy vegyél egy jobb kezes gitárt és húroztasd át mivel a balkezes gitárok drágák.

Nekem cort gitárom van. Nem a legmagasabb kategória de a dolgát teszi és nincs vele probléma.

2020. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mojjo ***** válasza:
100%
@4: Ez nem így megy acélhúros gitároknál sajnos. A hátsó nyereg maga is aszimetrikus kialakítású és a hídba is aszimetrikusan, kissé ferdén van belevájva. Áthúrozni simán nem lehet balkezesre. Illetve lehet, csak hamisan fog szólni. Ha azt akarjuk, hogy jól szóljon, kellene egy új nyereg és új híd. A régit le kell szednie a hangszerésznek, az újat felraknia. Az alkatrész- és munkaköltség együttesen meg már elég szép... Nagyon nem éri meg anyagilag.
2020. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mojjo ***** válasza:
*aszimmetrikus
2020. ápr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét.ment a zöld.
2020. ápr. 25. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!