Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A metalheadek körében miért...

A metalheadek körében miért számít gáznak a Bring Me the Horizon?

Figyelt kérdés

Azzal egyezek, hogy a mostani zenéik kb. semmire sem valók, de a Sempiternal albummal mi a baj?

Annyi helyen láttam, hogy ócsárolják a bandát, viszont számomra érthetetlen.

Attól, hogy nem olyan, mint a Cannibal Corpse, vagy nem sátánista attól még metal együttesnek számított.



2020. ápr. 26. 02:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Az embereknek minden bajuk van már mindenkivel.

Szerintem semmi baj nincs velük.

2020. ápr. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert eladták magukat.
2020. ápr. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem metal, de a divatrockerek annak hiszik.
2020. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De miért ne lenne az?

Nem divat rocker vagyok, mégis nagyra becsülöm az együttest, és nekem tetszik. Ráadásul vannak ismerőseim, akik szintén szeretik, és nem divatrockerek.

Vannak tőle sokkal erősebb bandák is, de nem értem miért baj, ha egy rockernek ez tetszik.

2020. ápr. 26. 11:23
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj, én is hallgatok más zenéket is rockon/metalon kívül. Csak azzal van bajom, aki csak ilyeneket hallgat, és közben kőkemény rockernek hiszi magát.
2020. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Így már érthetőbb.

De a divatrocker kifejezés szerintem még mindig nem helyénvaló:D

2020. ápr. 26. 11:32
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Mert egytucat melodic metalcore együttes akik aztán fokozatosan közeledtek a mainstream-hez.Nem mellesleg a szövegek is elég klisések, és kommerszek.

Persze én sem ítélem el, de megvan a véleményem az együttesről, annak ellenére ha számodra kellemes hallgatni való hallgasd nyugodtan, mert zenei ízlés terén abszolút nem releváns egy másik ember véleménye.

2020. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Én azt mondom hogy a maguk idejében zsenik voltak. Nagyon Jó lett a Count Your Blessings. Aztán Nagyon jól sikerült a Suicide Season is. De amiket ezek után csináltak nagy szemét volt mind. Míg végül jött az Amo ami teljesen egy Pop album lett. Most hogy kerültek át Deathcoreból? Popra? Mert egy rossz divatcsapat. És csak a nagy népszerűségre és pénzre hajtanak amit persze Metál zenével soha nem fogsz elérni legalábbis olyan szinten mint Pop-al soha.
2020. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Vannak évtized-és altípus szerint csőlátású emberek, akik bevackolják magukat egy kis odúba, és elvárják azt az egész világtól. Egyeseknél a 70-es éveknél a határ, másoknál a 90-eseknél, egy körnek meg 2010-nél. Nem az a hangzás, nem az a stílus, amin ő felnőtt, amit a nagyok közé sorol, és akkor kapásból kínos, vagy nem is tartozik bele abba a zenei halmazba.

Ilyenek azok a nagyon "true" metálosok, akiknek a Metallicán kívül minden csak szemét, egy másik banda se igazi metál banda, aztán meg ekézik a fiatal metálosokat, hogy "Nézd már, hallgat egy bandát, és már azt hiszi, milyen kemény, hehe".


Egyszerű pszichológiai reakció, azzal próbálják erősíteni a saját identitásukat, hogy a másokét aláássák. Az egészben meg a röhejes, hogy a magam részéről nem láttam még olyan BMTH rajongót, aki köpködött volna a klasszikus thrash-t vagy heavy metált hallgatókra, hogy micsoda őskövületek, akik nem tudnak haladni a korral.


Van, akinek megy a tolerancia, van akinek nem. Itt csak ennyiről van szó. Nem kell szeretni az adott bandát, a BMTH-t én se szeretem, de ez még nem jelenti azt, hogy rögtön ellenségként meg hülyeként kell kezelni, akinek meg bejön.

2020. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Aki legalább a Sempiternalt nem ismeri el,azzal vagy bajok vannak vagy hazudik hehe

Annál zseniálisabb albumot nehezen csinálhattak volna. De nekem mint nagy metal fanatic a Thats the spirit is tetszik. Ha minőségin és ízlesesen van megcsinálva,nincs bajom vele akkor se ha lágyabb. Az emberek csak nem akarják kinyitni a fülüket

2020. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!